ye-logo.v1.2

Хмельницьку міську лікарню очолить 33-річний лікар обласного перинатального центру

Суспільство 31965 1
Незабаром Хмельницька міська лікарня матиме нового керівника
Незабаром Хмельницька міська лікарня матиме нового керівника. Фото: автора

На крісло керівника медзакладу претендувало п’ятеро осіб.

Сьогодні, 14 лютого, в управлінні охорони здоров’я Хмельницької міської ради відбувся фінальний етап конкурсу на посаду директора комунального підприємства «Хмельницька міська лікарня».

«Члени комісії заслухали доповіді п'ятьох кандидатів, які претендували на крісло керівника закладу. Вони презентувати свої конкурсні пропозиції щодо розвитку лікарні. Після усіх виступів, комісія рекомендувала  на посаду головного лікаря комунального підприємства «Хмельницька міська лікарня» Валерія Гарбузюка, який працював лікарем акушер-гінекологолом Хмельницького обласного перинатального центру. Найближчим часом з ним буде підписано контракт», - розповів сайту «Є» начальник міського управління охорони здоров’я Борис Ткач.

Відомо, що майбутній керівник Хмельницької міської лікарні 33-річний Валерій Гарбузюк має три вищі освіти.  Хмельничанин закінчив Вінницький національний медичний університет за спеціальністю «Акушерство та гінекологія». Також медик здобув освіту у Хмельницькому національному університеті (спеціальність «Управління персоналом та економіка праці»). Третю освіту Валерій Валерійович здобув у Національній академії державного управління при Президентові України (спеціальність «Публічне адміністрування»).

«З 2014 року я працював лікарем-гінекологом у Хмельницькому обласному перинатальному центрі. Але два тижні тому звільнився. Водночас я є директором ТОВ «Гранд В». Це фірма, яка займається торгівлеюю фармацевтичними товарами. Окрім цього я працюю викладачем кафедри акушерства та гінекології на факультеті післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету, - розповів сайту «Є» Валерій Гарбузюк. - Коли подавав документи на посаду головного лікаря Хмельницької міської лікарні сподівався, що переможу, але не очікував. Найперше, що зроблю, коли офіційно займу цю посаду, це зберу трудовий колектив і вислухаю усі їхні зауваження та пропозиції».

Нагадаємо, на посаду головного лікаря міської лікарні претендувало п’ятеро осіб.

До речі, як йдеться на сайті управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради, посадовий оклад майбутнього очільника медзакладу має складати 8 тисяч 902 гривні. Однак ще буде враховано кваліфікаційну категорію, яка також повпливає на рівень зарплати. А ще обіцяють доплати та надбавки, що носять обов’язковий характер.

Коментарі:

14.02.2020 21:56

На детекторі брехні перевірити, чи взятки в "роддомі" по вул.Хотовицького не брав. Бо там повний (3'14)здец що твориться.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую