ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

Влада готується до евакуації з 30-кілометрової зони ХАЕС?

Суспільство 3240
Фото: ye.ua

До підприємців Хмельниччини почали надходити листи, в яких просять надати дані про автомобілі, які можуть бути залучені до евакуації.

Одразу ж декілька приватних підприємств Хмельницького отримали листи з міського управління транспорту та зв’язку, в якому йдеться:
«На виконання листа заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Л. Гураля № 92/30-36-405/2011 щодо виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 8 вересня 2010 року №462/2010-р «Про організацію евакуації населення та вивозу сільгосптварин із зони спостереження Хмельницької атомної електростанції у випадку загрози або виникнення комунальної радіаційної аварії» відповідно до наказу Міністерства надзвичайних ситуацій від 27.07.2005р. №102 «Про затвердження Методичних рекомендацій з питань планування і організації транспортного забезпечення
евакуаційних заходів у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій
техногенного, природного характеру та в особливий період» просимо Вас надати інформацію в електронному та паперовому вигляді, про транспортні засоби, які виділяються підприємством для формування автомобільних колон по евакуації населення і сільськогосподарських тварин із 30-км зони на випадок аварії на Хмельницькій атомній електростанції згідно таблиці».
На перший погляд, на думку керівників підприємств, які представили «Хмельницькій народній газеті «Є» такі листи, нічого особливо в цьому немає. Але… Чому саме зараз влада цікавиться технічним парком підприємств та, власне, для чого, якщо всі дані є в ДАІ, військкоматах. Ми ж пропонуємо увазі читачів один із таких листів (дивіться фото) за підписом Петра Кузьміна, начальника управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую