ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зеленський відзначив почесними званнями двох жительок Хмельницької області

Суспільство 4151
Почесні звання отримали Катерина Волощук і Марія Горбатюк
Почесні звання отримали Катерина Волощук і Марія Горбатюк. Фото: ілюстративне president.gov.ua

Загалом очільник держави відзначив маже сотню жінок з різних областей.

Президент України відзначив державними нагородами та почесними званнями майже сотню українок, які працюють у різних сферах. До їх числа потрапило й двоє жительок Хмельницької області. Відповідне розпорядження очільник держави підписав наприкінці минулого тижня.

Згідно з президентським розпорядженням, вони отримали нагороди та почесні звання за «значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю».

Отож, Володимир Зеленський надав почесне звання:

«Заслужений економіст України» Волощук Катерині Богданівні — завідувачці кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Подільського державного аграрно-технічного університету (місто Кам’янець-Подільський);

«Заслужений працівник промисловості України» Горбатюк Марії Євгенівні — заступникові директора товариства «Віньковецький сирзавод».

Читайте також: Вдові «кіборга» Івана Зубкова вручили пам’ятну відзнаку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую