ye-logo.v1.2

«Ставались нервові зриви»: співачка Міла Нітіч пішла від продюсера

Суспільство 4066
Мілі Нітіч пішла від продюсера
Мілі Нітіч пішла від продюсера. Фото: із фейсбуку Міли Нітіч

Тепер вона самостійно займається своєю творчістю.

Про Мілу Нітіч, справжнє ім'я якої Людмила Нитичук, заговорили 2008 року, коли вона з Хмельницького приїхала до Києва. Як повідомляють у сюжеті програми «Життя відомих людей», тоді вона перемога у «Караоке на Майдані» і стала учасницею 10 сезону проєкту «Шанс». Після виступу їй запропонував співпрацю продюсер Володимир Бебешко. Через два роки співачка отримала нагороди на «Новій хвилі» у Юрмалі. Однак після того бажаної слави так і не здобула.

Декілька років тому брала участь у сліпих прослуховуваннях на проєкті «Голос країни». А наприкінці 2019 року пішла від іменитого продюсера і почала працювати над своєю творчістю самостійно.

«Ми не підписували ніяких контрактів за 10 років моєї з Володимиром Бебешком співпраці. Жодного документу не було. Щодо розподілу коштів, то вирішували не ми, а Володимир Володимирович. Більшу частину забирав він. Якось продюсер мені сказав, що був один рік, коли я заробила і могла мати своє житло. Але ніхто не рахував мої розтрати на проєкти. Практично весь концертний інвентар, костюми, косметика, взуття - це завжди було за мій кошт», - розповіла Міла Нітіч в програмі «Життя відомих людей».

За її словами, продюсер не хотів витрачати зайві гроші на піар. У 25 років Міла Нітіч зрозуміла, що з неї зробили корпоративну співачку.

«У якийсь момент Бебешко запропонував спробувати мене у поп-шансоні, та й цей експеремент провалився. Тоді зрозуміла, що я артист, який за 8 років не зміг зібрати зал на 500 місць і щось треба міняти. У цій ситуації в нас стався конфлікт, він був достатньо затяжний і тривав 4 роки», - додала співачка.

У якийсь момент артистка вирішила, що їй потрібна допомога спеціаліста. Через постійні суперечки ставалися нервові зриви.

«У мене голос почав пропадати. Я думала, що це пов’язано із фізіологією, а потім, коли це затяглося на півроку, зрозуміла, що я взагалі співати не можу. Після місячного курсу терапії мене витягли з дуже глибокої ями», - зізнається Міла Нітіч.

Самостійно піти від продюсера артистка боялась, оскільки думала, що залишиться без імені та репертуару. Однак у грудні 2019 року таки вирішила поставити крапку у цій співпраці. Як з'ясувала співачка, за роки діяльності, торгової марки «Міла Нітіч» не було зареєстровано. Тому ім'я сценічне їй вдалося зберегти.

Володимир Бебешко творчий розрив із Мілою Нітіч прокоментував наступним чином: «Коли артист хоче свободи і хоче щось попробувати, треба дати йому цю можливість. Не можна нікого насильно стримувати. Вона шукає собі новий образ, новий репертуар, у неї така свобода»

Міла Нітіч зізналась, що зараз самій важко все робити. Але поруч із вже понад рік є кохана людина, яка підтримує у всьому. Натомість, співачка спростувала чутки про можливі інтимні стосунки із вже експродюсером.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую