ye-logo.v1.2

Пости, закриті ринки та перевірка транспорту: у Нетішині вводять жорсткі обмеження

Суспільство 14570
Сьогодні, 16 березня, комісія з техніки безпеки та надзвичайних ситуацій визначила перелік обмежень, які будуть введені в місті з 18 березня по 3 квітня
Сьогодні, 16 березня, комісія з техніки безпеки та надзвичайних ситуацій визначила перелік обмежень, які будуть введені в місті з 18 березня по 3 квітня. Фото: netishyn.osp-ua.info

Вони діятимуть з 18 березня по 3 квітня.

Аби не допустити можливих порушень в роботі Хмельницької атомної електростанції електростанцій та запобігти поширенню серед персоналу COVID -19 у Нетішині вводять низку обмежень. Про це у своєму відеозверненні повідомив міський голова Нетішина Олександр Супрунюк.

За його словами, сьогодні, 16 березня, комісія з техніки безпеки та надзвичайних ситуацій визначила перелік обмежень, які будуть введені в місті з 18 березня по 3 квітня.

«Припинити з 18 березня роботу речових та продуктових ринків, точок продажу іноземних товарів, розважальних, торгових, та торгово-розважальних центрів, закладів ресторанного господарства, басейнів, лазень, тренажерних залів, саун, фітнес-центрів, нічних клубів. Також передбачається обмеження роботи комунальних підприємств та держустанов. Працівників радимо максимально перевести на дистанційну роботу», - зазначає у відеозверненні Олександр Супрунюк.

До теми: Обмеження та додаткові мільйони: в Хмельницькому посилюють заходи проти коронавірусу.

Водночас, комісія дозволяє працювати аптекам, продуктовим магазинам та крамницям побутової хімії, супермаркетам та АЗС.

«Будуть працювати Торговий центр та Зелений ринок, але в обмеженому режимі. Для підприємців, які закриють свій бізнес на період карантину, розглянемо можливість надання податкових канікул по місцевих податках», - додає Олександр Супрунюк.

Також, за його словами, будуть виставлені пости з 8:00 18 березня на в’їзд і виїзд з міста.

«Буде перевірятися транспорт. Можливо, буде вимірюватися температурний режим у людей. Обмежується в’їзд в місто транзитного транспорту та осіб, які хочуть відвідати місто з метою подорожі. Для усіх місцевих мешканців в’їзд-виїзд буде без перешкод», - каже міський голова.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую