ye-logo.v1.2

Хмельницьке підприємство запустило пошиття медичних марлевих пов’язок

Суспільство 5471
Також на підприємстві планують встановити лінію зі стерилізації марлевих пов'язок
Також на підприємстві планують встановити лінію зі стерилізації марлевих пов'язок. Фото: tsn.ua

Тут також готуються до запуску виробництва перших вітчизняних клапанних респіраторів.

Державне підприємство «Новатор», яке розташоване в місті Хмельницький і належить до державного концерну «Укроборонпром», екстрено переорієнтувало виробництво і запустило пошиття медичних марлевих пов'язок. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Як йдеться в повідомленні, підприємство також готується до запуску виробництва перших вітчизняних клапанних респіраторів FFP3, на підприємстві встановлюють нову виробничу лінію, яка дозволить випускати до 3 мільйонів цих спецзасобів щомісяця.

«Загалом на заводі планують виготовити 100 тисяч багаторазових марлевих пов'язок, із них 13,5 тисячі уже пошито і передано співробітникам Хмельницького підприємства (з розрахунку 10 пов'язок для одного співробітника і його сім'ї), 3 тисячі пов'язок передали для ДП «Красилівський агрегатний завод», - зазначають в пресслужбі.

Крім цього, зазначається, що підприємство передало частину пов'язок в управління праці Хмельницького та банківські відділення.

Також на підприємстві планують встановити лінію зі стерилізації марлевих пов'язок, посилити виробництво апаратів ультрафіолетового опромінення, здатних безпечно для людини знезаражувати повітря і поверхні у великих приміщеннях і в місцях скупчення людей.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую