ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

Хмельницьке підприємство запустило пошиття медичних марлевих пов’язок

Суспільство 5019
Також на підприємстві планують встановити лінію зі стерилізації марлевих пов\'язок
Також на підприємстві планують встановити лінію зі стерилізації марлевих пов'язок. Фото: tsn.ua

Тут також готуються до запуску виробництва перших вітчизняних клапанних респіраторів.

Державне підприємство «Новатор», яке розташоване в місті Хмельницький і належить до державного концерну «Укроборонпром», екстрено переорієнтувало виробництво і запустило пошиття медичних марлевих пов'язок. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Як йдеться в повідомленні, підприємство також готується до запуску виробництва перших вітчизняних клапанних респіраторів FFP3, на підприємстві встановлюють нову виробничу лінію, яка дозволить випускати до 3 мільйонів цих спецзасобів щомісяця.

«Загалом на заводі планують виготовити 100 тисяч багаторазових марлевих пов'язок, із них 13,5 тисячі уже пошито і передано співробітникам Хмельницького підприємства (з розрахунку 10 пов'язок для одного співробітника і його сім'ї), 3 тисячі пов'язок передали для ДП «Красилівський агрегатний завод», - зазначають в пресслужбі.

Крім цього, зазначається, що підприємство передало частину пов'язок в управління праці Хмельницького та банківські відділення.

Також на підприємстві планують встановити лінію зі стерилізації марлевих пов'язок, посилити виробництво апаратів ультрафіолетового опромінення, здатних безпечно для людини знезаражувати повітря і поверхні у великих приміщеннях і в місцях скупчення людей.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую