ye-logo.v1.2

У Дунаївцях пограбували ювелірну крамницю

Суспільство 1098

Злодії винесли сейф з трьома кілограмами золота на загальну суму два мільйони гривень

В ніч на 31 серпня невідомі, проникнувши у приміщення магазину «Вопак» у Дунаївцях, з ювелірної крамниці винесли сейф.
«Ми орендуємо торгові площі у приміщенні колишньої суконної фабрики, – розповідає заступник керуючого «Вопаком» Людмила Косогова. – У тому ж приміщенні площі орендують і власники невеличких крамниць. Все під загальною зовнішньою сигналізацією. А ювелірна крамниця розташована одразу при вході. Вони там собі відгородилися шафами. На ніч прикраси складали у сейф, котрий був прикручений до стінки. Охоронці приїхали через кілька хвилин після того, як спрацювала сигналізація».
Насправді власники крамниці, самі того не бажаючи, допомогли злодіям. Адже тим знадобилося всього кілька хвилин, аби демонтувати невеликий сейф і разом із ювелірними прикрасами винести його з магазину. Міліціонери застали тільки відчинені вхідні двері, підперті камінчиком. Напевно, це зробили злодії, аби не заважали виносити сейф.
Начальник Дунаєвецького райвідділу міліції посилаючись на таємницю слідства, від коментарів відмовився. Правоохоронці порушили кримінальну справу за статтею крадіжка. Злодіям загрожує до 12 років ув'язнення. Слідство триває.
За попередніми даними, у 45-річного власника крамниці з Хмельницького  викрали виробів на два мільйони гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую