ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як оплатити комунальні платежі онлайн – покрокова інструкція

Суспільство 6192
Оплатити комунальні послуги можна не виходячи з дому
Оплатити комунальні послуги можна не виходячи з дому. Фото: автора

Для цього потрібно мати доступ до інтернету та банківську картку.

Під час карантину для багатьох літніх людей, які звикли платити за комунальні послуги у банківських та поштових відділеннях, стає проблематично здійснити платіжку. Щоб уникнути скупчення людей в умовах небезпеки поширення коронавірусної інфекції, краще здійснювати оплату комунальних послуг в онлайн-режимі.

Для молоді це непроблематично. А от для деяких пенсіонерів – це може бути як «вища математика». Саме тому, ті, хто уже сплачують онлайн, можуть в особистому кабінеті зареєструвати кілька адрес і сплатити також комунальні послуги за своїх батьків, бабусь та дідусів, які ще не користуються онлайн-платежами або ще не опанували ці сервіси. Це найкращий спосіб уникнути черг та скупчення людей у відділеннях банків та на пошті.

Вже декілька років жителі Хмельницької області можуть сплачувати за комунальні послугу єдиною квитанцією за допомогою сервісу pay.net.ua. Для цього достатньо лише мати доступ до інтернету.

Ось основні кроки, які потрібно зробити, аби заплатити за комунальні послуги онлайн:

1. Заходимо на сторінку pay.net.ua та обираємо картинку з надписом «Хмельницька область. Перейти до оплати».

2. Вас перенаправить на сайт next.privat24.ua. Там потрібно ввести реквізити. Вам запропонують три способи: пошук за особовим рахунком, за адресою та за технічними параметрами.

3. Після введення реквізитів, ви перейдете в особистий кабінет, де можна побачити стан заборгованості та переплати за комунальні послуги.

4. Оплачуючи рахунки, не забудьте ввести показники лічильників.

5. Під списком надавачів послуг розміщене віконце у вигляді картки, куди потрібно ввести дані свого рахунку (номер картки, термін дії та CVV-код), з якого будуть списані кошти.

6. Після введення усіх даних, вам потрібно буде натиснути кнопку «Підтвердити». Інколи для підтвердження приходить смс-повідомлення з кодом, а інколи потрібно підтвердити оплату через мобільний додаток «Приват24», якщо він встановлений на вашому смартфоні.

7. Якщо операція пройшла вдало, вам про це повідомлять та запропонують ввести свою електронну адресу, аби відправити вам єдиний чек.

Оплачувати комунальні послуги можна й на офіційних сторінках надавачів послуг:

МКП «Хмельницькводоканал»

ПАТ «Хмельницькгаз»

АТ «Хмельницькобленерго»

Там потрібно зареєструватися в особистому кабінеті. Після входу, ви побачите віконце «Оплатити послугу онлайн». Це можна зробити за допомогою трьох сервісів: «Портмоне», «EasyPay», «ПриватБанк». Обравши будь-який ресурс, вам запропонують знову ввести дані своєї банківської картки, з якої будуть списані кошти. Після введення усіх даних, натисніть кнопку «Оплатити» та не забудьте вести свою електронну адресу, аби отримати чек.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую