ye-logo.v1.2

500 нових місць у дитячих садках

Суспільство 1272
«Це практично перший садочок, який ми повернули громаді», – розповідає мер Сергій Мельник.

Такий подарунок приготувала батькам хмельницька міська влада

На відновлення садочка «Колобок» у відданому колись в оренду приміщенні міська влада витратила півтора мільйона гривень. Як сказав мер Сергій Мельник, навіть розеток не було, «ні вікон, ні дверей». Значну частину ремонту профінансував міський бюджет, але й батьки не залишилися осторонь. Як розповіла завідувачка садочка Людмила Лужанінова, затишок створювали саме татусі та матусі вихованців – тюлі, кімнатні рослини та папуга, килимки, у деяких групах – пластикові вікна.
І ось з 1 вересня відкрито шість нових груп. Кожна зможе прийняти по 25 діток. «Це практично перший садочок, який ми повернули громаді, – розповідає мер Сергій Мельник. – Судові тяжби тривали два роки. Але в цей час ми робили ремонт, таки сподівалися, що суд прийме рішення на користь міста».
Також Сергій Іванович розповів, що незабаром батьки зможуть привести своїх діток у ще 4 відреставровані садочки у великих мікрорайонах міста. На реконструкцію вже виділено 500 тисяч гривень. За прогнозами, у ці садочки ходитимуть 300 маленьких хмельничан. Також міська влада обіцяє збудувати новий дошкільний заклад. Ймовірно, порадують молодих батьків мікрорайону Лезневого.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую