ye-logo.v1.2

«Переживаю друге своє народження»: хмельничанка про одужання від коронавірусу

Суспільство 18772 1
Медик вже виписана додому
Медик вже виписана додому. Фото: pixabay.com

Ірина Жара написала про свою вдячність працівникам Хмельницької інфекційної лікарні.

Сьогодні, 11 квітня, медик Ірина Жара написала на своїй сторінці у фейсбуці про одужання від коронавірусу. Зокрема, хмельничанка дякує лікарям, які допомогли їй подолати цю хворобу.

Вона пише, що нині без перебільшення переживає другий час свого народження. Сьогодні у неї перший день вдома після перенесеної недуги. Позаду залишилися Хмельницька міська інфекційна лікарня та реанімація. Також це її перший пост вдячності «ангелам в голубих скафандрах»: лікарям, медсестрам, молодшим медсестрам і працівники їдальні інфекційної лікарні.

«Ви просто собі не можете уявити, в яких умовах вони самовіддано працюють: окуляри залиті потом, мокрі від тих комбінезонів, руки перебинтовані, у двох перчатках. Вони стоячи перед тобою на колінах, потрапляють у вени-нитки й знаходять слова підтримки, всіма силами стараються підняти тобі настрій», — пише Ірина Жара.

Також хмельничанка розповіла, що у перший день її поступлення в лікарню чергувала молоденька лікарка Русана Олександрівна. Вона забігла у палату й найперше поглянула їй в очі. Побачивши у них страх, почала заспокоювати її та запевняти, що вона одужає.

«Потім вона кожен день телефонувала мені, щоб підтримати. А наскільки професійно працюють лікарі-реаніматори. Завідувач — просто вищий пілотаж: прийшов, послухав, два слова — поміняли антибіотики. Окремо про керівництво лікарні. Лише завдячуючи вам, Оксано Вікторівно, лікарня має такий злагоджений, професійний колектив», — зазначила Ірина Жара.

Також наприкінці вона наголосила, що пишається тим, що є лікарем, що бачить «так багато світлих людей».

Ірина Жарая каже, що сьогодні у неї перший день вдома після перенесеної недуги. Знімок зі сторінки Ірини Жараї у фейсбуці.

Ірина Жара каже, що сьогодні у неї перший день вдома після перенесеної недуги. Знімок зі сторінки Ірини Жари у фейсбуці.

Нагадаємо, вчора, 10 квітня, головний санітарний лікар області Олег Балашов повідомив про одужання двох хмельничанок: жінки, в якої першої в області діагностували COVID-19, та медика.

Сьогодні, 11 квітня, у пресслужбі Хмельницької міської ради додали, що їх вже виписали додому. Крім того, в області вже зафіксовано третій випадок одужання від COVID-19.

Читайте також: Поширення коронавірусу Україною: ранкова статистика МОЗ (станом на дев’яту годину 11 квітня)

Коментарі:

Андрей 24.04.2020 01:50

да

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую