ye-logo.v1.2

Що прочитати на карантині: поради українських зірок

Суспільство 3271
Підбірка книг, які варто прочитати на карантині
Підбірка книг, які варто прочитати на карантині. Фото: pixabay.com

Підбірка книг.

Карантин вніс корективи не тільки в повсякденне життя пересічного кранця, а й зірок шоу-бізнесу. В житті з'явилось багато вільного часу, який дехто із них проводить за читанням. Сайт «Є» підготував підбірку книг, які радять прочитати українські селебріті.

Телеведучий Юрій Горбунов

Нассім Ніколас Талеб «Чорний лебідь»
Марк Менсон «Витончене мистецтво забивати на все»
Ларрі Кінг «Як розмовляти будь з ким, будь-коли і будь-де»
Людмила Петрановська «Таємна опора: прихильність в житті дитини»

Скрін із інстраграм сторінки Юрія Горбунова

Співачка ONUKA

"Ніби в фантастичному трилері, ми поринули у масовий карантин. Ні концертів, ні кіно, тільки черги в маркетах. Вважаю, це найкраща нагода, аби взятися за те, про що ми усі говоримо, та робимо все рідше. Ідея така: я ділюся своїми улюбленими книгами, ви — своїми", - написала артистка в інстаграмі.

- Ніка Турбіна, «Доля». Поезія Турбіної водночас захоплює й лякає своїми моторошними пульсаціями. За що її й люблю. Такі тексти подібні до оголеного нерву, крізь них авторка ніби відчуває і пропускає все, що довкола. Це про постійний контакт зі світом, про відчуття внутрішнього болю, коли щоразу всередині щось дає тріщину. Такий дар і прокляття водночас. «Доля» — збірник раніше невідомої, більш «зрілої» поезії, а також вирізки зі щоденників маленького радянського вундеркінда.
- Еріх Марія Ремарк, «Тіні в раю». Ремарк — один з моїх улюблених письменників ХХ сторіччя. Читати його — все одно, що слухати розповіді старого друга. Відразу вибудовується невербальний діалог. А роман «Тіні в раю» взагалі здається мені одним із найбільш недооцінених текстів автора, що повинен бути на рівні з усіма його бестселерами.
- Світлана Алексієвич, «У війни не жіноче обличчя». Про Алексієвич багато говорили: спочатку темою була Нобелівська премія, згодом — серіал «Чорнобиль», що більшою мірою був поставлений на фундаменті одного з її доробків. «У війни не жіноче обличчя» — це архів сповідей і спогадів жінок, що опинилися віч-на-віч з війною й мусили виживати попри всі обставини. Раджу прочитати всім.

Підбірка книг від ONUKA

- Рей Бредбері, «451 градус за Фаренгейтом». Невмируща класика. Один з найбільш пророчих романів минулого сторіччя. У такому контексті завжди першим згадують «1984» Оруелла, однак і робота Бредбері неймовірно актуальна у реаліях сьогодення. Гадаю, особливо цікаво читати її саме у такий період, коли навколо суцільний сюрреалізм і наростаюча паніка.
- Юваль Ной Харарі, «21 урок для 21 століття». Дослідник людської природи Харарі розділив свою думку на три ідеологічно пов’язані книги — минуле «Sapiens», сучасність - «Homo Deus» і майбуття - «21 урок для 21 сторіччя». Остання була для мене найцікавішою, оскільки можна у реальному часі спостерігати за змінами та модифікаціями людства.

Балерина Катерина Кухар

«Якщо ви втомилися від телефону і ноутбука, завжди можна взяти в руки книгу і з головою зануритися в неймовірні історії Склала для вас список своїх улюблених книг», - написала на сторінці в інстаграмі танцюристка.

Класика:

Уільям Шекспір - «Приборкання норовливої»
А. С. Пушкін - «Євгеній Онєгін»
Жорж Санд - «Консуело»
Сомерсет Моем - «Візерунковий покрив» / «Театр»

Детективи:

Ю. Несбі - «Мисливець за головами» / «Сніговик» / «Спрага» / «Не мала баба клопоту»
Джекі Коллінз - «Світ повний одружених чоловіків» / «Рок-зірка» / «Голлівудські діти»
Сучасна література:
Ден Браун - «DaVinci code» / «Ангели і Демони» / «Інферно» / «Точка обману»
Боріс Акунін - «Левіафан» / «Коронація, або Останній з романів»
Ольга Фреймут - «Про любов» / «Етикет»
Анастасія Ігнатова - «Мама встигне все»
Анна Гавальда - «35 кілограмів надії»

Скрін з інстаграму Катерини Кухар

Психологія

Книги з психології Дейла Карнегі - «Як перестати турбуватися і почати жити» / «Мистецтво публічного мовлення» /
Вадим Зеландія - «Трансерфінг реальності»

Співачка TAYANNA

"Життя не стоїть на місці, і щоб наше завтра було краще ніж сьогодні, ми повинні постійно розвиватися. Ідеальний вибір для карантинних вечорів - цікава книга, зручне крісло і гарячий напій. Зараз я читаю 3 книжки, рекомендую і вам до них придивитися", - написала виконавиця на сторінці в інстаграмі.

- «Гора між нами» Чарльз Мартин - боротьба за життя, надія на порятунок - все це змушує мимоволі замислитись: а чи змогла би я, також як і герої, битися, коли вже немає сил, та й надія потроху згасає. Також, тут присутня красива, ніжна історія кохання. Відразу починаєш вірити, що вона ще живе в цьому світі.

Скрін з інстаграму TAYANNA

- «Ци-самомассаж. Даосский путь омоложения» Мантэк Чиа - must have, якщо щось болить; в ній зібрано багато методик для посилення роботи всього тіла.
- «ABBA. Історія за кожною піснею» Роберт Скотт — цікаво одночасно слухати їх пісні та читати про музичний шлях легендарного гурту.

Як пише «24 канал», співак KHAYAT порадив почитати роман американського письменника іранського походження Халеда Хоссейні «Той, що біжить за вітром».

"Я прочитав цю книгу 4 рази в оригіналі. Можу сказати, що кожного разу я знаходив у ній щось нове для себе. Ця книга про людські почуття, про людяність, яка нам так потрібна у ці складні часи", – поділився артист.

Олег Собчук

Фронтмен гурту «СКАЙ» порекомендував прихильникам книгу «Рукопис, знайдений в Аккрі», автором якої є його улюблений письменник Пауло Коельйо. За словами музиканта, в ній можна знайти багато відповідей на серйозні і глобальні запитання.

Олег Скрипка радить прочитати "21 урок для 21 століття", Фото: krainamriy.com

Олег Скрипка

Фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" відзначив, що зараз з’явилося багато часу і є нагода почитати. Тож порекомендував твір "21 урок для 21 століття", автор – Ювал Ной Харарі. У книзі йдеться про сучасний світ, який дуже змінився від того уявлення, яке ми отримували з книжок чи історій.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую