ye-logo.v1.2

Помер екс-керівник та почесний президент ПАТ «Подільський цемент» Семен Дарчук

Суспільство 7813
Семен Іванович помер учора, 3 травня, в Хмельницькій інфекційній лікарні
Семен Іванович помер учора, 3 травня, в Хмельницькій інфекційній лікарні. Фото: з фейсбуку

Причиною його смерті називають Covid-19.

На Хмельниччині пішов з життя колишній керівник ПАТ «Подільський цемент» Семен Дарчук. Йому було 67 років. Почесний президент Семен Іванович, який керував Кам’янець-Подільським цементним заводом десятки років поспіль, помер учора, 3 травня, в Хмельницькій інфекційній лікарні. Причиною його смерті назвають Covid-19 (про смертельний випадок учора повідомляла Хмельницька ОДА без уточнень хто саме помер). А вже сьогодні, 4 травня, інформацію про смерть Семена Дарчука саме від коронавірусної хвороби, підтвердив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

«Учора в Хмельницькій інфекційній лікарні помер від коронавірусної хвороби Семен Дарчук, колишній директор Кам’янець-Подільського цементного заводу. Людина, яка зберегла свого часу найбільше підприємство нашої області. Він лікувався від Covid-19. І ця хвороба не питала ні статусу, ні авторитету... Фактично, згорів за два дні... Його дружина наразі перебуває на лікуванні в інфекційній лікарні», - сказав Олександр Симчишин.

Народився Семен Іванович 2 лютого 1953 року в селі Перебиківці на Буковині. Після закінчення 9 класу вступив до Чернівецького індустріального технікуму. Закінчивши технікум, у 1973 році був прийнятий на роботу слюсарем цементного обладнання Кам’янець-Подільського цементного заводу, а через три дні - переведений майстром з ремонту цементного обладнання. За двадцять років на підприємстві змінив ще декілька посад, вісім років обіймав посаду заступника директора з виробництва. З 1994 року - став генеральним директором, головою правління, а з 2014 року - почесним президентом ПАТ «Подільський цемент». Під керівництвом Семена Дарчука цементний завод у Кам’янці-Подільському перетворилося на одне з найпотужніших підприємств у Європі.

Співчуваємо рідним та близьким...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую