ye-logo.v1.2

Обласна дитяча лікарня отримала нову керівницю

Суспільство 6542
Лілія Брухнова очолила дитячу обласну лікарню
Лілія Брухнова очолила дитячу обласну лікарню. Фото: з архіву

Відповідне рішення затвердила облрада.

Лілія Брухнова, яка до цього очолювала «Хмельницький обласний центр психічного здоров’я», стала директором комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна дитяча лікарня». Відповідне рішення прийняла сьогодні, 8 травня, Хмельницька обласна рада, пленарне засідання якої сайт «Є» транслює наживо. Відзначимо, що до роботи вона зможе приступити з 12 травня.

У березні цього року на посаду директора дитячої обллікарні претендували четверо осіб - Лілія Брухнова, Олеся Підмурняк, Володимир Левицький та Анатолій Побережний. Усі чотири кандидати були допущені до конкурсу. За результатами голосування конкурсної комісії, переможцем конкурсу визнали Лілію Брухнову. За неї свій голос віддали шестеро членів комісії. Ще три голоси отримала Олеся Підмурняк.

Лілія Брухнова народилася 17 березня 1970 року в Калуші Івано-Франківської області. Із 2009 року по нинішній час очолювала «Хмельницький обласний центр психічного здоров’я». У 2015 році була обраною депутаткою Хмельницької обласної ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую