ye-logo.v1.2

Підприємці Старокостянтинова придбали апарат ШВЛ

Суспільство 2348
У Старокостянтинові закупили ще один апарат ШВЛ для лікарні
У Старокостянтинові закупили ще один апарат ШВЛ для лікарні. Фото: із фейсбуку "Старокостянтинів офіційний"

Обладнання передадуть для місцевої лікарні.

У Старокостянтинові передавали новий апарат штучної вентиляції легень для інфекційного відділення центральної районної лікарні. По це повідомляє місцеве видання «Starkon.City».

«Обладнання закупили приватні компанії, які швидко відгукнувся на прохання міської ради допомогти лікарні. Найближчим часом лікарня отримає монітори і ще один апарат ШВЛ, що значно поліпшить базу інфекційного відділення лікарні», - йдеться у повідомленні.

Виконувач обов'язків головного лікаря старокостянтинівської лікарні Сергій Чесаков, дякуючи за чергову допомогу від громади та бізнесу, розповів, що таким чином лікарня поліпшує матеріально-технічну базу.

«Це дійсно досить сучасний апарат високого класу, який у разі потреби допомагатиме нашим пацієнтам», - повідомив очільник лікарні.

Нагадаємо, два апарати штучної вентиляції легень отримало інфекційне відділення лікарні в Старокостянтинові наприкінці березня. Придбали їх за кошти із бюджету міста. Власне й тоді повідомлялось, що місто планує закупити ще чотири таких апарати.

Читайте також: На Хмельниччині за добу підтвердили понад 20 випадків інфікування COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую