ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Хмельницький обласний антимонопольний комітет об'єднали ще із трьома регіонами

Суспільство 912
В усіх обласних центрах залишаться відокремлені підрозділи Антимонопольного комітету України
В усіх обласних центрах залишаться відокремлені підрозділи Антимонопольного комітету України. Фото: з архіву

Антимонопольні комітети реорганізували.

Днями Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України змінило назву на Південно-Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України. Як повідомляють у пресслужбі комітету, до нової структури увійшли крім хмельницького антимонопольного комітету ще вінницький, чернівецький та тернопільський.

«Відповідно до розпорядження «Про реорганізацію територіальних відділень Антимонопольного комітету України» з 1 червня припинено виконання функцій Вінницького, Тернопільського, Чернівецького обласних територіальних відділень Антимонопольного комітету України. З 2 червня виконання функцій, що були віднесені до компетенції цих відділень, розпочато Хмельницьким обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України», - йдеться у повідомленні.

Загалом в Україні після реформування з18 територіальних відділень створили 6 регіональних центрів. В усіх обласних центрах залишаться відокремлені підрозділи Антимонопольного комітету України.

«Крім юридичних моментів, фактична зміна буди лише одна. Адміністративна колегія, яка розглядає справи колегіально і приймає рішення, чи є в діях тих чи інших суб'єктів порушення законодавства про захист економічної конкуренції, буде ухвалювати рішення і надавати рекомендації органам влади, місцевого самоврядування лише в міжрегіональних відділеннях. У нашому випадку це Південно-західне міжобласне територіальне відділення антимонопольного комітету України», - каже голова Південно-Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олег Федорчук.

За його словами, в обласних центрах залишаються відокремлені відділи, які виконуватимуть належні їм функції. Тобто подати заяву, проконсультуватися, надати відповідь на запит можна буде як у звичному місці, як раніше, так і звернутися до міжрегіонального відділення.

Керівник додав, що всі справи, які розпочав та вів Антимонопольний комітет Хмельницької області передали до Південно-Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую