ye-logo.v1.2

Міський голова Хмельницького розповів, що означає закриття старого кладовища на Кам’янецькій

Суспільство 4861

Наразі тут розпочинають інвентаризацію могил.

На місті старого кладовища, що на вулиці Кам’янецькій в Хмельницькому, буде створений меморіальний парк. Про це сьогодні під час брифінгу розповів міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

«Учора вже відбулося перше засідання робочої групи по створенню меморіального парку на території старого кладовища, що на Кам’янецькій. Мені часто доводиться чути запитання: що означає закриття старого кладовища і який торговий центр там збудують… Щодо останнього – це абсурд. Закриття кладовища означає те, що буде юридично оформлено відсутність подальших поховань на цій території. До слова, останнє поховання тут було здійснене у 60-х роках минулого століття, але до цього часу кладовище юридично не закрите. Тому ми владнаємо всі ці моменти і готуємо документи на визначення цієї території меморіальним парком», - каже Олександр Симчишин.

За словами міського голови, статус меморіального парку мають Личаківське кладовище у Львові, Бабин Яр в Києві, Дробицький Яр в Харкові. По-суті, це буде історико-меморіальний комплекс.

Серед завдань, над якими працюватимуть пам’яткоохоронці, історики та комунальне підприємство «Хмельницька міська ритуальна служба», - здійснення інвентаризації усіх могил, у тому числі й за допомогою геосканування, встановлення інформаційного табло, благоустрій території.

«Жодних натяків на забудову там і бути не може», - каже Олександр Симчишин.

Нагадаємо, раніше сайт «Є» писав, що старе кладовище на вулиці Кам’янецькій в Хмельницькому планують закрити.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую