ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

Для вступу у гімназії Хмельницького потрібно складати іспити

Суспільство 2091
Керівники закладів просять батьків та дітей, які прийдуть на іспити, дотримуватися санітарних вимог
Керівники закладів просять батьків та дітей, які прийдуть на іспити, дотримуватися санітарних вимог. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Тестування відбуватимуться з двох дисциплін.

Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького та гімназія №2 оголосили набір учнів до 5-их класів. Для зарахування майбутні п’ятикласники повинні скласти іспити.

«Охочих вступити у наші гімназії багато. Однозначно, конкурс буде. Абітурієнти повинні будуть скласти декілька іспитів, які таким чином перевіряють знання та вміння з початкової школи, а також рівень логічного мислення. Діти, які покажуть найкращі результати і стануть гімназистами», - розповіла сайту «Є» виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабус.

Абітурієнти гімназії №1 імені Володимира Красицького складатимуть два іспити - з української мови, математики чи англійської мови (в залежності від обраного профілю).

«Тестування проходитиме у середу, 24 червня. Іспити розпочнуться о 10:00. До аудиторії заходитимуть групи не більше 10 осіб. Тест з української мови буде оцінений у 12 балів, а письмовий іспит з профільного предмету (математика чи англійська мова) буде оцінений у 36 балів. Ті діти, які наберуть найбільшу кількість балів, будуть зараховані до закладу. Наразі є орієнтовно 260 заяв від майбутніх п’ятикласників. Однак ми наберемо лише три класи – один з поглибленим вивченням англійської мови і два – з математики», - розповів директор гімназії №1 імені Володимира Красицького Святослав Ратушняк.

У гімназію №2 набиратимуть чотири класи різних профілів: математичний, філологічний, гуманітарний та природничий.

«Тестування розпочнеться о 9:00 у вівторок, 23 червня. Діти писатимуть диктант з української мови та складатимуть тест з математики. Ми отримали близько 400 заяв, однак зможемо зарахувати лише 120 учнів, тому до гімназії вступлять лише найсильніші», - розповів директор гімназії №2 Віктор Байдич.

Керівники закладів просять батьків та дітей, які прийдуть на іспити, дотримуватися санітарних вимог: мати захисні маски та дотримуватися соціальної дистанції. При вході до гімназії медична сестра буде здійснювати температурний скринінг, а у класних кімнатах дітям будуть обробляти руки антисептичними засобами.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую