ye-logo.v1.2

Керівники поліції Хмельниччини: хто вони та що задекларували

Суспільство 18190
Аналіз декларацій поліцейських Хмельницької області
Аналіз декларацій поліцейських Хмельницької області. Фото: з архіву

Аналіз декларації.

Сайт «Є» продовжує аналізувати статки та доходи за 2019 рік осіб, які є державними службовцями або уповноваженими на виконання функцій держави. Серед них і працівники Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Управління патрульної поліції в Хмельницької області. У кожної зі структур є свої керівники та заступники, чиї декларації ми і переглянемо.

Із вересня 2019 призначений начальником Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Анатолій Щадило. Він родом із Дунаївеччини, а до призначення працював на посадах заступника начальника УМВС на Волині та у Києві.

Згідно із декларацією за 2019 рік, в Анатолія Антоновича у спільній власності з дружиною квартира в столиці площею 125 квадратних метрів та недобудований будинок із лазнею та гаражем в селі Проців Бориспільського району. Виключно на головного поліцейського області зареєстроване паркомісце у Києві та шість земельних ділянок у селі Проців Бориспільського району. Користується Анатолій Щадило автомобілем «Mercedes-Benz», власником якого є інша особа, також має водний засіб «Silver Hawk CC 540» та два причепи, один з яких для перевезення човнів. Ще працюючи у поліції Київщини Анатолію Щадило нарахували 28 713 гривень заплати, у Національній поліції 172 755 гривень зарплати, а вже на Хмельниччині нарахували 219 101 гривню. Разом із дружиною зберігав торік 50 000 доларів готівкою, а на особистому рахунку в банку тримав 70 000 гривень.

Ірина Щадило має дві квартиру по 79 і 130 квадратних метрів й паркомісце у Києві, садовий будинок із земельною ділянкою у селі Проців Бориспільського району та легковик «Nissan Juke». Щодо доходів то тут лише кошти від надання майна в оренду - 192 000 гривень.

У Анатолія Антоновича в ГУНП в Хмельницькій області чотири заступник. Перший із них начальник кримінальної поліції Андрій Чайковський. Він задекларував по земельній ділянці у селі Грузевиця Хмельницького району та в обласному центрі, гараж та у спільній власності з батьками квартиру. Користується поліцейський автівкою «Nissan Primastar», власником якої є інша особа. У ГУНП в Хмельницькій області йому нарахували 368 151 грвиню зарплати, 5 847 гривень мав процентів від банку і 1 295 гривень в кості разової грошової винагороди ветеранам, ще 13 000 доларів зберігав готівкою.

Дружина, Анна Чайковська, має земельну ділянку в селі Березівка Новоушицького району та частку квартири у Хмельницькому. Користується легковиком «Kіа Sportage», власником якого є інша особа. Доходів у пані Чайковської торік не було, лиш 265 000 гривень готівкових збережень.

Серед заступників очільника поліції області – начальник слідчого управління Олег Сліпчук. Згідно з опублікованою декларацією, поліцейський разом із дружиною та дітьми володіє квартирою у Києві, ділянкою із будинком в селі Бірки Козелецького району Чернігівської області, безоплатно користується квартирою у Хмельницькому, власником якої є інша особа.

Керівництво ГУНП в Хмельницькій області. Фото: колаж автора

До переїзду в Хмельницький Олег Степанович працював у Головному управлінні Національної поліції в Київській області, де йому нарахували 197 637 гривень зарплати, а вже в ГУНП в Хмельницькій області – 111 770 гривень, ще 7 250 гривень мав державної та соціальної матеріальної допомоги. Разом із дружиною зберігав 6 800 доларів готівкою. Остання, до речі, має квартиру у Києві та два легковики куплені у 2019 році «Volkswagen Multivan» за 480 000 гривень та «Volkswagen polo» за 134 000 гривень. При цьому серед доходів 2019 року Вікторії Сліпчук лише гроші від відчуження рухомого майна - 350 000 гривень.

Ще один заступник Анатолія Щадила – Валентин Білянський. Він, згідно із декларацією, орендує квартиру у селі Грузевиця Хмельницького району та є власником двох автомобілі «Kia Ceed» та «Peugeot 208». У ГУНП в Хмельницькій області Валентину Віталійовичу нарахували 391 386 гривень зарплати, ще 20 000 гривень зберігав готівкою. Дружина поліцейського, Олександра Білянська, звітує лиш про дохід від зайняття підприємницькою діяльністю 243 655 гривень та 20 640 гривень соціальної допомоги.

Четвертий заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області — Руслан Герасимчук. У його власності земельна ділянка в селі Григорівка Старокостянтинівського району, користується будинком у Старокостянтинові, власником якого, ймовірно, є його мати. Полісмен має право користування автомобілями «Hyundai Tucson» та «Toyota RAV4 Hybrid» власниками яких, в першому випадку, є фізична особа, у другому – ФГ «Гроцький». Торік у ГУНП в Хмельницькій області йому нарахували 406 616 гривень зарплати, 15 413 гривень склав дохід від надання майна в оренду, ще 272 000 гривень зберігав готівкою.

Ірина Герасимчук, дружина поліцейського, у 2019 році мала недобудовану квартиру у Хмельницькому площею 114,9 квадратних метрів та нараховану зарплату в розмірі 50 416 гривень у Старокостянтинівській ЦРЛ.

Управління патрульної поліції області уже декілька років поспіль очолює Олег Роо. Згідно із його декларацією, патрульний немає рухового та нерухомого майна зареєстрованого на своє ім'я. Олег Анатолійович користується та проживає у квартирі в обласному центрі, власником якої є інша особа. У цієї ж людини він брав в користування автомобіль «Nissan Almera». Зареєстроване місце проживання Олега Роо у будинку в селі Устя Борщівського району на Тернопільщині.У Департаменті патрульної поліції нарахували йому торік 285 917 гривень зарплати, 70 000 гривень зберігав готівкою і 1 668 гривень на банківському рахунку.

Олег Роо та Василь Орленко. Фото: колаж автора

Дружина головного патрульного поліцейського області, як і він, не має на собі зареєстрованого майна і звітує лиш про отримані гонорари в розмірі 18 800 гривень від АТ «КИЇВМЕДПРЕПАРАТ».

Як повідомили у пресслужбі патрульної поліції області, в Олега Анатолійовича лиш один заступник – начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Василь Орленко. Перебрався на роботу до Хмельницького він лиш цього року, а у 2019 році він обіймав цю ж посаду, але в Управлінні патрульної поліції в Харківській області. Згідно із декларацією, він володіє трьома земельними ділянки в місті Липовець Вінницької області та зареєстрований у будинку в тому ж населеному пункті, який, ймовірно, належить його матері. У 2019 році разом із дружиною та донькою проживали в будинку у Вінниці, який також належить матері патрульного. Із червня 2019 року Василь Васильович орендував квартиру у Харкові.

Торік у Департаменті патрульної поліції поліцейському нарахували 254 636 гривень, ще 12 102 гривні від цієї ж структури отримав компенсації за найм житла. Готівкою зберігав 237 022 гривні і 82 978 гривень тримав на банківському рахунку.

Дружина, Марина Орленко, зареєстрована та має право користуватись будинком у місті Липовець, який належить іншій особі. У графі «доходи» вказана лише отримана від Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради субсидія в розмірі 3 037 гривень, ще 200 000 жінка мала готівкових збережень.

Читайте також: Що купили та скільки заробили очільники міст обласного значення минулого року

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую