ye-logo.v1.2

На Хмельниччині змагалися військові зв’язківці

Суспільство 894
В Силах спеціальних операцій визначали кращих зв\'язківців
В Силах спеціальних операцій визначали кращих зв'язківців. Фото: "Армія Inform"

Конкурс відбувся серед частин Сил спеціальних операцій.

На Хмельниччині пройшов другий етап змагань на визначення кращого фахівця зв’язку та екіпаж серед частин Сил спеціальних операцій. Як повідомляє відділення Інформагентства оборонного відомства «Армія Inform», до місця проведення конкурсу прибули переможці першого туру, який проходив у військових частинах.

«Змагання проводились у декількох номінаціях, визначались кращі фахівці радіозв’язку, радіорелейного, телекомунікацій та кращий екіпаж. До програми змагань організатори включили і конкурсні завдання. Це швидкісна стрільба з пістолета і автомата з різних положень з метанням гранати на влучність та евакуація пораненого з командно-штабної машини», - йдеться у повідомленні.

З першого етапу – подолання дистанції по пересічній місцевості та швидкісній стрільбі, почалась запекла конкуренція. На наступному етапі — надання долікарської допомоги пораненому та його евакуації, відрив від конкурсантів рахувався на секунди.

Переможці отримали цінні подарунки та грошові премії

«На подібних змаганнях зв’язківці мають змогу поділитись своїм досвідом і досягненнями з колегами з інших частин Сил спеціальних операцій і добре взаємодіяти надалі», - зазначив «АрміяInform» головний суддя змагань Олександр.

Щоб вибороти перемогу, бійці демонстрували свій високих фаховий рівень та знання на всіх етапах змагань. Результати всіх учасників, і в налаштовані сучасних цифрових радіостанціях різних типів, і супутникових комплектів, і розгортанні командно-штабних машин - значно перевищили встановленні нормативи.

Переможців визначали за загальною сумою балів, і вони будуть представляти Сили спеціальних операцій на змаганнях на кращих фахівців зв’язку Збройних Сил України.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую