ye-logo.v1.2
7 Серпня, 2020

На Хмельниччині засудили рибалку

Суспільство 837
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловік сітками ловив рибу у нерест.

Старосинявський районний суд визнав 40-річного жителя Летичівського району, обвинуваченого у незаконному зайнятті рибним добувним промислом. Як повідомляють у пресслужбі апеляційного суду, подія трапилася у травні цього року на річці Південний Буг На Летичівщині. Чоловік в період нересту розставив 4 сітки загальною довжиною майже 265 метрів, а зранку наступного дня зібрав понад 9 кілограм риби різного виду.

«У суді чоловік свою вину визнав, просив суворо не карати, запевнив, що має можливість сплатити штраф і завдану матеріальну шкоду», - зазначають у пресслужбі.

Обвинуваченого визнали винним у інкримінованій частині 1 статті 249 Кримінального кодексу України та призначили йому покарання – 2 550 гривень штрафу. Також суд стягнув з обвинуваченого на користь Управління охорони, використання, відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області матеріальну шкоду в сумі 8 687 гривень і конфіскував незаконне знаряддя лову – 4 сітки, гумовий човен з веслами та весь улов – понад 9 кілограм риби. Її передали до соціально-медичного закладу «Меджибізький дитячий будинок -інтернат».

Читайте також: На Хмельниччині затримали групу серійних квартирних злодіїв.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую