ye-logo.v1.2

На Ізяславщині в ландшафтному заказнику виявили незаконну рубку дерев

Суспільство 2136
Загалом виявили майже вісім десятків зрубаних дерев
Загалом виявили майже вісім десятків зрубаних дерев. Фото: ілюстративне unsplash.com

Правоохоронці мають встановити винних.

Днями було проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Мислятинської сільської ради Ізяславського району, в ході якої інспектори екоінспекції виявили незаконну рубку дерев різних порід. Незаконна вирубка здійснювалася на території ландшафтного заказника місцевого значення «Мислятинський».

«Серед незаконно зрубаних дерев налічувалось дев’ятнадцять дубів, дев’ять пнів сосни, двадцять вісім пнів берези та інших дерев загальною кількістю сімдесят шість штук. Загальна сума шкоди, яка була заподіяна державі незаконними діями, становить 125 тисяч 618 гривень», - зазначають у Державній екологічній інспекції в Хмельницькій області. 

Матеріали за фактом в порядку статті 214 Кримінального Кодексу України направлені до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області для встановлення винних осіб та притягнення до відповідальності.

Довідково: Мислятинський заказник — ландшафтний заказник місцевого значення в Україні. Об'єкт природно-заповідного фонду Хмельницької області. Площа 275,8 гектарів. Перебуває у віданні Мислятинської сільської ради. Статус надано для збереження мальовничого природного комплексу на схилах долини річки Горинь.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую