ye-logo.v1.2

На Хмельниччині дипломи про освіту отримали 17 військовослужбовців

Суспільство 1071
Бійці отримали свої дипломи
Бійці отримали свої дипломи. Фото: armyinform.com.ua

Усі вони – учасники бойових дій.

У Старокостянтинові дипломи магістрів і бакалаврів вручили випускникам університету «Крок». Як пише відділення Інформагентства оборонного відомства «АрміяInform», серед 24-х новоспечених економістів і психологів 17 військовослужбовців – учасників бойових дій.

«Ми тривалий час співпрацюємо з університетом «Крок». Кілька років тому спеціально розробили програму для військових, щоб вони могли навчатись і здобути вищу освіту саме у нашому місті», – зазначив «АрміяInform», координатор проєкту, директор професійного ліцею Сергій Кучерук.

Серед випускників – військовослужбовці гарнізону, які неодноразово виконували бойові завдання в районі проведення АТО/ООС. Старший сержант Сергій Озійчук у складі підрозділу десантно-штурмової бригади стримував російського агресора неподалік Донецького аеропорту. Розповідає, що навчатись було непросто. Адже він поєднував виконання службових обов’язків і намагався не відставати від молоді в навчанні. Військовий сподівається, що отриманий диплом та здобуті знання стануть корисними й у військовій службі, й у подальшому житті.

«АрміяInform» пише, що викладачі університету відзначали активність військових, їхні цілеспрямованість і наполегливість у досягненні мети.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую