ye-logo.v1.2

В Ізяславі попрощалися з 26-річним Героєм Василем Кравченком

Суспільство 2882
Василь Кравченко загинув 20 липня. Сьогодні, 22 липня, його поховали в Ізяславі
Василь Кравченко загинув 20 липня. Сьогодні, 22 липня, його поховали в Ізяславі

Ізяславчани віддавали шану військовому, стоячи на колінах.

Сьогодні, 22 липня, в Ізяславі попрощалися зі старшим стрільцем десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини Збройних Сил України Василем Кравченком.

26-річний військовий загинув в неоголошеній російсько-українській війні 20 липня. «Сьогодні на подвір’ї, де Василь раніше проживав, зібралися сотні людей: рідні, близькі, друзі, знайомі, бойові побратими, керівники району та міста, працівники районного військового комісаріату та інші, які прийшли провести в останній шлях славного воїна, який на вівтар перемоги над підступним та оскаженілим ворогом поклав своє життя, - повідомили в Ізяславській райдержадміністрації. - У свято-Миколаївському храмі міста Ізяслав Православної Церкви України було відправлено поминальну службу за загиблим Героєм».

Похоронна процесія, що розтягнулася через все місто, пройшла у невимовній тузі під звуки духового оркестру. Поховали Василя Кравченка з військовими почестями на центральному кладовищі міста Ізяслав, на алеї почесних поховань.

Ізяслав провів Василя Кравченка в останню путь, стоячи на колінах. Фото Ізяславської РДА
У свято-Миколаївському храмі міста Ізяслав Православної Церкви України було відправлено поминальну службу за загиблим Героєм. Фото Ізяславської РДА
Поховали Василя Кравченка на алеї почесних поховань кладовища Ізяслава. Фото Ізяславської РДА

Довідково: Василь Сергійович Кравченко народився 14 лютого 1994 року. Навчався в Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 4 та Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука. Василь Кравченко був мобілізований в другу хвилю, двічі укладав контакт на військову службу, перебував на сході України, захищаючи її територіальну цілісність. У квітні цього року одружився. 20 липня загинув військовий унаслідок важкого поранення під час обстрілу бойовиками позицій українських військових у Донецькій області.

Редакція сайту «Є» висловлює співчуття рідним та близьким Героя Василя Кравченка. Пам’ятаємо…

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую