ye-logo.v1.2

У Хмельницькому «паспортний стіл» переїхав у нове приміщення

Суспільство 8324
У новому приміщенні є просторий хол, де люди можуть дочекатися своєї електронної черги
У новому приміщенні є просторий хол, де люди можуть дочекатися своєї електронної черги. Фото: facebook.com/symchyshyn

Старе відділення на вулиці Пушкіна, 15 закрили.

Хмельницький міськрайонний відділ Державної міграційної служби відтепер прийматиме жителів міста й області за новою адресою. Старе відділення на вулиці Пушкіна, 15 закрили. Тепер хмельничани можуть отримати паспорт чи іншу подібну адміністративну послугу в якісніших умовах на вулиці Кам’янецькій, 47. Про це повідомила муніципальна телерадіокомпанія «Місто».

Начальник управління Державної міграційної служби у Хмельницькій області Олег Паньков розповів, що старе орендоване приміщення «паспортного столу» було затісним і не відповідало сучасним стандартам.

«У новому приміщенні є просторий хол, де люди можуть дочекатися своєї електронної черги. Також збільшено кількість автоматизованих робочих місць. Завдяки цьому пришвидшується обслуговування клієнтів. Тобто людина чекатиме на свою чергу максимум 15-20 хвилин», — зазначив Олег Паньков.

За інформацією сюжету МТРК «Місто», у новому приміщенні міськрайонного відділу державної міграційної служби загалом працює 20 спеціалістів. Перебуває воно у комунальній власності Хмельницького. На його ремонт кошти виділили з міського та обласного бюджетів.

Попри зміну адреси Хмельницький міськрайонний відділ державної міграційної служби працює за звичним графіком — з понеділка до суботи.

Читайте також: Наслідки зливи у Хмельницькому: чому підтопило деякі вулиці міста

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую