ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 20 серпня: на всій території Хмельниччини можливі грози

Суспільство 2828
Хоча інформація синоптичних сайтів дещо відрізняється одна від одної, у четвер все ж варто бути готовим до можливих гроз
Хоча інформація синоптичних сайтів дещо відрізняється одна від одної, у четвер все ж варто бути готовим до можливих гроз. Фото: ілюстративне pixabay.com

Максимальна денна температура повітря у четвер становитиме +26 градусів.

Синоптики прогнозують, що завтра, 20 серпня, на всій території Хмельницької області можуть пройти грозові дощі. Проте покази деяких синоптичних сайтів відрізняються одне від одного.

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, впродовж доби 20 серпня на всій території Хмельниччини можливі грозові дощі. Нічна температура повітря коливатиметься на рівні 13..15 градусів вище нуля, а вдень прогнозують 23..25 градусів тепла. Вітер буде переважно північно-західний зі швидкістю 5-10 метрів за секунду.

Подібну інформацію наводить сайт «Гісметео». Він повідомляє, що у Хмельницькому дощ має розпочатися приблизно о третій ночі й триватиме до вечора. Орієнтовно о дев’ятій ранку звичайний дощ може перерости у грозу. Мінімальна нічна температура повітря становитиме 17 градусів вище нуля, а вдень — зросте до +26.

Однак сайт «Синоптик» наводить дещо іншу інформацію щодо прогнозу погоди на завтра, хоча і повідомляє про можливість грози без вказівки конкретної години та надзвичайну пожежну небезпеку.

«Похмурий ранок у Хмельницькому повільно перетече у ясний день, а ввечері небо знову опиниться у полоні хмар. Ввечері очікується дощ. Мінімальна нічна температура повітря становитиме +16 градусів, а максимальна денна — +26», — зазначає «Синоптик».

До речі, 20 серпня у народі вшановують пам’ять святого Марина та преподобного Пимена Печерського. Навіть є приказка: Пимени-Марини — не шукай у лісі малини. Наші предки помітили, що цього дня закінчуються літні грози й починається листопад берези. Також вважали, якщо 20 серпня лелеки готуються до відльоту, то осінь буде холодною.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую