ye-logo.v1.2

Вибух газу у Хмельницькому районі: спецкомісія встановила причини

Суспільство 1318
Комісія встановила причини вибуху газу в будинку
Комісія встановила причини вибуху газу в будинку. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Внаслідок події загинув чоловік.

Ще 16 червня цього року в будинку в селі Ляпинці Хмельницького району сталася аварія, пов’язана з використанням газу в побуті. Як повідомляють в управлінні Держпраці області, у результаті вибуху газоповітряної суміші отримав тяжкі опіки чоловік – син власниці будинку, внаслідок чого помер.

«Під час технічного розслідування встановлено, що з невстановлених причин потерпілий самостійно демонтував газовий котел та виніс його у суміжне приміщення. Оскільки на опуску газопроводу не було встановлено заглушку, ймовірно кран не був повністю перекритий (випробування підтвердило герметичність крана), внаслідок чого було загазовано приміщення веранди», - йдеться у повідомленні Держпраці.

В управлінні додають, що через теплу погоду кватирка вікна та двері веранди були відкриті. В день нещасного випадку, 16 червня, ймовірно потерпілий скористався вимикачем (одна з клавіш електричного вимикача у положенні «включено»), що ініціювало вибух газоповітряної суміші. Відкриті двері і кватирка забезпечили вентиляцію приміщення, внаслідок чого конструкції веранди не було завдано значної шкоди. У повітряному прошарку стіни та між стелею і покриттям веранди цього не було, що і призвело до їх руйнування і пошкодження.

«Комісією з технічного розслідування встановлено, що основною причиною аварії стали організаційні причини, а саме власником будинку було допущено самовільний демонтаж потерпілим газового котла з розгерметизацією системи газопостачання. Також відсутність на час аварії сигналізатора загазованості», - констатували в Держпраці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую