ye-logo.v1.2

Чому центр Хмельницького «простояв» у заторах

Суспільство 7664 1
Через заміну газопроводу рух центром міста практично паралізований
Через заміну газопроводу рух центром міста практично паралізований. Фото: автора

Транспортний колапс тривав у годину пік.

Вулиця Кам’янецька розрита - газовики міняють газопровід. Через це центр міста потерпає від ранкових заторів. Так,сьогодні, 9 вересня, це особливо гостро відчули хмельничани, які поспішали у власних справах. Рух в центрі міста був практично паралізований.

У яму, яку розрили газовики біля зупинки Філармонія, ледве не потрапив тролейбус. Директор ХКП «Електротранс» Віктор Паламарчук каже, що водій в’їхав у рів правим колесом та зупинився. «На щастя, кермувальник був досвідченим і зупинив вчасно транспортний засіб. Тролейбус, який під’їхав слідом, допоміг витягнути транспортний засіб з пастки», - розповів Віктор Анатолійович.

Без безпеки водій попросив усіх пасажирів покинути тролейбус. Фото: з фейсбуку Артема Капиці
У яму, розриту газовиками, ледве не потрапив тролейбус. Фото: з фесбуку Артема Капиці

На своїй сторінці у фейсбук газовики інформують хмельничан, що роботи по заміні ділянки газопроводу на Кам’янецькій будуть завершені сьогодні.

«Газопровід, що забезпечує природним газом усю центральну частину міста Хмельницького, був збудований ще у 1956 році. Тож за погодженням з усіма дозвільними службами міста, газовики розпочали масштабну роботу по заміні аварійної ділянки газогону протяжністю 145 метрів», - йдеться у повідомленні газовиків.

Газовики повідомили, що роботи по заміні ділянки газопроводу на Кам’янецькій будуть завершені сьогодні. Фото: facebook.com/km.gaz.104.ua

Читайте також: У Хмельницькому школа та декілька будинків залишилися без води

Коментарі:

Віталій Українець 09.09.2020 20:38

керівник підрядної установи мав ночувати на виритих ямах -поки їх не зариють,а не ховатись десь!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую