ye-logo.v1.2

Новий карантинний поділ Хмельниччини: три райони «зелені», «червоних» більше немає

Суспільство 18179
Нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 діятимуть із 28 вересня
Нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 діятимуть із 28 вересня. Фото: stock.adobe.com

Затвердили нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Вчора, 24 вересня, на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердили рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Нові карантинні кольорові зони діятимуть із понеділка, 28 вересня.

Волочиський район та місто Славута, які були в «червоній» зоні, перемістилися. Волочищина стане «помаранчевою», а Славута – жовтою.

У «зеленій» зоні з 28 вересня, яка передбачає такі обмеження, як носіння масок у приміщеннях, перебуватимуть три райони. Як і раніше – Старкостянтинівський, а також Шепетівський та Ізяславський, які перемістилися з «жовтої» зони.

Отож, «помаранчевий» рівень на Хмельниччині діятиме в містах Хмельницькому, Кам’янець-Подільському, а також у Волочиському, Деражнянському, Дунаєвецькому, Красилівському, Теофіпольському, Ярмолинецькому районах. Тут діє заборона на планову госпіталізацію пацієнтів, діяльність закладів з розміщення людей, крім готелів, роботу закладів громадського харчування та розважальних закладів у нічний час. У громадському транспорті та закладах громадського харчування має бути заповнено не більше половини місць. Торгово-розважальні центри, заклади побутового обслуговування, спортзали, фітнес-центри, бібліотеки та музеї можуть працювати, якщо для перебування одного відвідувача буде забезпечено не менше десяти квадратних метрів. А масові заходи можуть проводитися, якщо на 20 квадратних метрах перебуватиме не більше однієї людини та загалом не більше 100 громадян.

«Жовтий» рівень – у містах Нетішині, Славуті, Шепетівці, а також у Білогірському, Віньковецькому, Городоцькому, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Новоушицькому, Полонському, Славутському, Старосинявському, Хмельницькому, Чемеровецькому районах. Цей рівень передбачає заборону роботи хостелів, відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, розважальних закладів і закладів громадського харчування з 24-ї години до 7-ї ранку. А також у закладах громадського харчування не можна проводити будь-які масові заходи для 20 і більше відвідувачів.

Епідемічні рівні встановлюються на 14 днів, але можуть бути переглянути на наступному позачерговому засідання Державної комісії ТЕБ та НС.

Читайте також: COVID-19 на Хмельниччині: статистика 24 вересня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую