ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому «заморозили» будівництво чотирьох казарм для контрактників

Суспільство 1545
Будівництво можуть відновити у 2021 році
Будівництво можуть відновити у 2021 році. Фото: armyinform.com.ua

Відновити його можуть у 2021 році.

В обласному центрі зупинили будівництво чотирьох казарм поліпшеного планування на 125 ліжкомісць кожна. Як повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України «АрміяInform», розташовані вони на адміністративній території ракетної бригади Свята Варвара. Рішення про призупинення будівництва повідомили у Західному територіальному квартирно-експлуатаційному управлінні Міністерства оборони України (далі ЗХТКЕУ).

«Через відставання від графіків виконання робіт у 2018 році підрядній організації виставлено штрафні санкції. А фінансування із вказаних об’єктів перерозподілено на об’єкти з високим ступенем готовності. Згодом, через ті самі причини – відставання від графіків, ЗХТКЕУ взагалі розірвало договори з підрядником. Станом на вересень 2020-го Планом будівництва, реконструкції та капітального ремонту на поточний рік фінансування для завершення будівництва зазначених об’єктів не передбачено. У разі виділення фінансування у 2021-му, ці чотири об’єкти можливо завершити до грудня 2021 року», - повідомили «АрміяInform».

У разі включення цих казарм до Плану будівництва на наступний рік, буде проведено експертну оцінку зазначених споруд, за результатами якої вдасться визначити їхній стан. Водночас юридична група ЗХТКЕУ подала 8 позовних заяв до підрядної організації на загальну суму майже у 8 мільйонів 327 тисяч гривень.

Рішеннями судів у всіх справах позовні вимоги замовника будівництва від Міністерства оборони задоволено. Судові накази скеровано до місцевого органу Державної виконавчої служби України за місцем реєстрації боржника.

Довідка: У 2018 році на виконання Плану будівництва, реконструкції та капітального ремонту на 2018 рік між ЗХТКЕУ та ТОВ «Будівельна фірма «УКРІНБУД» 24.05.2018 укладено договори підряду на чотири казарми поліпшеного планування (об’єкти №: 123, 124, 125, 126). Загальна договірна вартість чотирьох об’єктів становить 68 мільйонів 680  тисяч 371 гривень.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую