ye-logo.v1.2

У Хмельницькому для виборців хочуть придбати одноразові маски та ручки

Суспільство 752
Для виборців за кошти міського бюджету планують придбати 50 тисяч захисних масок
Для виборців за кошти міського бюджету планують придбати 50 тисяч захисних масок. Фото: ілюстративне pixabay.com

Вони мають бути без будь-якого маркування.

Про це сьогодні, 15 жовтня, під час брифінгу заявив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, уряд частково поклав відповідальність на органи місцевого самоврядування за забезпечення членів дільничних виборчих комісій необхідними засобами для запобігання поширення коронавірусу. Зокрема, за кошти міського бюджету закуплять частину засобів дезінфекції та індивідуального захисту, тобто масок і рукавичок. Крім того, за кошти скарбниці обласного центру для виборців планують закупити медичні маски та ручки.

«Ми вирішили закупити для людей 50 тисяч масок і 30 тисяч ручок. Їх будуть роздавати біля виборчих дільниць громадянам, які їх не мають, — розповідає Олександр Симчишин. — Вони будуть без будь-якого маркування, щоб ніхто не вбачав у тому неправильних моментів. Це будуть абсолютно одноразові маски та ручки».

Нагадаємо, цьогорічні місцеві вибори пройдуть 25 жовтня. У вересні Кабмін прийняв постанову, яка регламентує їх проведення в умовах карантину. Зокрема, виборцям рекомендували брати зі собою на дільниці власні ручки. Крім того, громадяни зобов’язані всередині перебувати у захисних масках або респіраторах. На вході їм будуть вимірювати температуру тіла та опитувати на наявність симптомів респіраторних захворювань. Якщо ж у них буде виявлено ознаки хвороби, вони мають голосувати у відокремлених кабінках.

Читайте також: Вибори 2020: Центральна виборча комісія пояснила, як варто заповнювати бюлетені

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую