ye-logo.v1.2

У Хмельницькому розшукали підлітка (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 3499
Олег Лисий не виходить на зв'язок з учорашнього вечора
Олег Лисий не виходить на зв'язок з учорашнього вечора. Фото: Ювенальна превенція м. Хмельницького (сторінка у фейсбуці)

З вечора 16 жовтня хлопець не виходив на зв'язок.

ОНОВЛЕНО о 21:55. Правоохоронці повідомляють, що неповнолітній знайшовся. За словами поліцейських, з дитиною все добре, відносно нього не вчиненого ні адміністративних, ні кримінальних правопорушень.

У Хмельницькому розшукували підлітка, який від учорашнього вечора, 16 жовтня, не виходив з рідними на зв’язок. Факт зникнення підтвердили у поліції.

«Хмельницьким відділом поліції розшукується неповнолітній Лисий Олег Ігорович, який народився 10.05.2005 року. Підвечір, зі слів батьків, він пішов на прогулянку і до цього часу не повернувся. При собі мав мобільний телефон, який з вчорашнього вечора вимкнений», - повідомили на сторінці Ювенальної превенції м. Хмельницького у фейсбуці.

Хлопець був одягнений в кепку чорного кольору, светр сірого кольору на замку з капюшоном, спортивні штани чорного кольору і кросівки чорного кольору з червоною підошвою.

Згодом у поліції повідомили, що хлопця розшукали. Стосовно нього не вчиненого ні адміністративних, ні кримінальних правопорушень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую