ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Проєкти двох ОТГ Хмельниччини – серед кращих практик місцевого самоврядування

Суспільство 1191
Дві ОТГ Хмельниччини опинилися серед переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»
Дві ОТГ Хмельниччини опинилися серед переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». Фото: decentralization.gov.ua/

Відзначили Дунаївці та Славуту.

Днями Міністерство розвитку громад і територій України оголосило переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році. Як повідомляють у пресслужбі Міністерства, цього року нагородили 33 органи місцевого самоврядування, які не лише впроваджують на своїй територій сучасні проєкти, але й діляться власним досвідом з колегами.

Серед переможців більшість – це об’єднані територіальні громади. Є у списку переможців також громади з Хмельниччини.

За формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища дипломом ІІІ ступеня нагородили Дунаєвецьку міську раду, яка впровадила проєкт «Чиста громада для майбутніх поколінь».

У сфері покращення якості надання освітніх послуг відзначили Славутську міську раду. ОТГ опинилася серед переможців завдяки відкриттю «Університету третього віку».

Довідково: Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» Мінрегіон проводить сьомий рік поспіль у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні». Цього року на конкурс надійшло 168 заявок з усіх областей України, з них 88 – від об’єднаних територіальних громад.

До теми: Кам’янець-Подільський переміг у міжнародному «Конкурсі добрих практик».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую