ye-logo.v1.2

П’ять місць на дорогах Хмельниччини, де автомобілі зважуватимуть автоматично, під час руху

Суспільство 6306
Перший пункт моніторингу, що поблизу Дунаївців, запрацює вже до кінця цього року
Перший пункт моніторингу, що поблизу Дунаївців, запрацює вже до кінця цього року. Фото: Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області

Перший об’єкт зважування вже почали встановлювати.

Учора, 10 листопада, на 246 кілометрі автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, біля м. Дунаївці, розпочали встановлювати перший об'єкт зважування-в-русі (WiM) на Хмельниччині, повідомляє Служба автомобільних доріг (САД) у Хмельницькій області.

Система WiM веcтиме цілодобове спостереження за рухом автотранспорту, її не можна буде обійти, чи об’їхати. Фіксуватимуться дані про кожне порушення – включно із розпізнаним номерним знаком і всіма параметрами.

Також, за даними САД в області, ще один такий об’єкт буде встановлено на нещодавно відремонтованій ділянці автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, км 277 – км 278, біля с. Порохня.

На три закупівлю і встановлення ще трьох таких систем моніторингу, вже оголосили тендет.

Планується, що ці системи моніторингу будуть встановлені на таких відрізках дороги:

- Неподалік Давидковецького перехрестя: М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, км 277 – км 278;
- Поблизу Грицівського перехрестя: Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів, км 274 – км 275;
- Біля села Сутківці, Ярмолинецького району: Н-03 Житомир-Чернівці, км 209 – км 210, (біля с. Сутківці).

«Ця система WiM фіксує порушика на дорозі автоматично і передає дані на головний сервер. Інспектора бачать, що проїхав порушник і проводять повторне зважування. Для цього, на відстані 10 кілометрів від точки встановленої системи, буде облаштований майданчик для зважування. Після цього складаються усі відповідні документи. В подальшому планується, що адмінпротоколи про порушення вагового режиму будуть надходити автоматично, як це відбувається зі штрафами про перевищення швидкості», – пояснює начальник Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталій Дзюба.

На дорозі Н-03 Житомир-Чернівці, біля м. Дунаївці, розпочали встановлювати перший на Хмельниччині об'єкт зважування-в-русі (WiM)

За словами Віталія Дзюби, перший пункт моніторингу, що поблизу Дунаївців, запрацює вже до кінця цього року. Коли запрацюють наступні чотири пункти, буде залежати від того, коли закуплять обладнання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую