ye-logo.v1.2

У лабораторному центрі пояснили, чому після вихідних хворих на Covid-19 менше

Суспільство 1888
Наразі в лабораторному центрі можуть здійснювати від тисячі до півтори тисячі ПЛР-досліджень за добу
Наразі в лабораторному центрі можуть здійснювати від тисячі до півтори тисячі ПЛР-досліджень за добу. Фото: ілюстративне istockphoto.com

Зазначають, що з результатами тестування наразі затримки немає.

Сьогодні, 25 листопада, під час брифінгу в Хмельницькій обласній державній адміністрації Микола Габрикевич, виконувач обов’язків генерального директора Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» пояснив, чому у вихідні дні проводять менше ПЛР-досліджень на Covid-19, що, відповідно, відображається на статистиці нововиявлених випадків у понеділок.

«Лабораторний центр працює без вихідних. І увесь біоматеріал, який надходить, відпрацьовуємо. Проте, в суботу та неділю цих зразків до лабораторного центру надходить менше. Це залежить від того, як працює ланка перед нами – районні лікарні, сімейна медицина тощо», - зазначив Микола Габрикевич.

Також він додав, що наразі в Лабораторному центрі можуть здійснювати від тисячі до півтори тисячі ПЛР-досліджень за добу. На сьогодні тут задіяні три ампліфікатори, а на наступному тижні планують придбати ще один, щоб підсилити потужності лабораторії.

Окрім того, за словами Миколи Габрикевича, наразі в лабораторному центрі знову відновили платні послуги з ПЛР-тестування.

«Загалом, з результатами тестування наразі затримки немає. Якщо біоматеріал ми отримали до 16-ї години, то результат може бути вже до вечора, а документ, який його підтверджує, можна отримати на наступний день», - додав пан Габрикевич.

Читайте також: COVID-19 в закладах освіти області: хворіє понад дев'ятсот педагогів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую