ye-logo.v1.2

COVID-19 в закладах освіти області: хворіє понад дев'ятсот педагогів

Здоров'я 1557
На Хмельниччині із коронавірусом майже тисяча педагогів
На Хмельниччині із коронавірусом майже тисяча педагогів. Фото: pixabay.com

Підтверджений коронавірус у двох сотень учнів.

Станом на 25 листопада у Хмельницькій області на COVID-19 хворіють 281 учень. Як повідомила заступниця голови Хмельницької обласної державної адміністрації Оксана Ситницька сьогодні, 25 листопада, під час брифінгу, крім того, хворіють 924 працівники закладів освіти.

«Хочу навести ще одну цифру. Департамент освіти та науки облдержадміністрації прозвітував про кількість відсутніх дітей у навчальних закладах у зв’язку з хворобою, це не тільки COVID-19. Тобто, це дані, які подають батьки до закладів освіти. Таких маємо понад дев'ять тисяч осіб. Ми не можемо стверджувати, але припускаємо, що фактична захворюваність на COVID-19 серед учнів значно заменшена. Бо серед тих дев'яти тисяч можуть бути випадки COVID-19, але оскільки діти переносяться його легше, можливо і нема підстав для проведення тестування. Тому ми не маємо об'єктивної картини,  яка  б цілком показувала захворюваність на коронавірус серед учнів», - зазначила Оксана Ситницька.

За її словами, дещо змінилась ситуація по навчальних закладів, які перейшли на дистанційну форму освіти. У порівнянні з понеділком, кількість класів, які на ізоляції зросла з 65 до 81 класу.  Щодо закладів освіти,  які перебували на дистанційній роботі, то їх кількість зменшилась з 35 до 29. 

Читайте також: На Хмельниччині кількість госпіталізованих з Covid-19 стабільна три тижні поспіль

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую