ye-logo.v1.2

Лісівники Хмельниччини розповіли, за якою ціною продаватимуть ялинки

Суспільство 9525
У лісгопах варітсть ялинок від 62 гривень
У лісгопах варітсть ялинок від 62 гривень. Фото: з архіву

Реалізовуватимуть їх на території своїх лісгоспів.

Лісові господарства області готові до початку новорічних  свят і підготували для мешканців Хмельниччини понад 15 тисяч ялинок. Про це повідомив  головний спеціаліст відділу використання лісосировинних ресурсів управління лісового господарства області Андрій Самсонов.

«У Хмельницькій області  підготували до реалізації ялинки Ізяславський, Кам'янець-Подільський, Летичівський, Славутський, Старокостянтинівський, Шепетівський, Ярмолинецький, Новоушицький і Хмельницький лісгоспи. Разом планують реалізувати 15,3 тисячі новорічних дерев. Вирощують на їх спеціальних плантаціях і коли приїжджає покупець, тоді дерево зрізають і забирають», - каже Андрій Самсонюк.

Продаватимуть ялинки на території перелічених вище лісгоспів. На торгові майданчики, зокрема у Хмельницькому, вивозити їх не будуть, оскільки, кажуть, це не рентабельно для самих господарств.

«Підприємець приїжджає до лісового господарства, купує ялинки за гуртовою ціною, встановлює свою ціну і тоді реалізовує на різних локаціях. Так само придбати собі новорічне дерево може кожен охочий, приїхавши у лісгосп», - додає спеціаліст.

Роздрібна ціна на ялинки уже встановлена і буде такою:

до 1 метра – 62 гривні

1,5 метра – 81 гривня

1,6-2 метри -  93 гривні

2,1-2,5 метри – 130 гривень

 2,6-3,5 метри – 173 гривні

3,6 метра – 260 гривень.

Читайте також: Підприємця, який зрубав ялинку в Хмельницькому, притягнуть до відповідальності

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую