ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 9 грудня: все ще вітряно та з морозцем

Суспільство 787
Усе ще відчуватимуться пориви вітру
Усе ще відчуватимуться пориви вітру. Фото: з архіву

Опадів не передбачається.

Завтра, 9 грудня, на Хмельниччині ще втримається морозна погода. Як прогнозують синоптики, «мінус» буде невеликий. Опадів у цей день не передбачається.

Як прогнозує сайт «Синоптик», удень на Хмельниччині очікується хмарна з проясненнями погода. Денна температура повітря – до мінус одного-двох морозу, уночі приморозить дещо сильніше – до 4-х градусів морозу. Усе ще відчуватимуться пориви вітру. Подекуди до 15-24 метрів за секунду.

Від одного градусу морозу до одного тепла – такий денний температурний прогноз на завтрашній день в Українського гідрометеоцентру. Опадів ані у вигляді снігу, ані дощу цей ресурс також не прогнозує.

У середу Україна ще побуде під впливом потужного північно-східного антициклону. Тому суттєвих опадів не буде. Про це пише на сторінці у фейсбуці синоптик Наталка Діденко. За її прогнозом, вітер втримається й завтра, 9-го грудня, буде східного та південно-східного напрямків.

«Температура повітря все ще низька: найближчої ночі -4-10, на Сході до -12 градусів, у західних областях 0-4 морозу, на Півдні близько нуля. А вже у четвер, 10-го грудня, до нас увірветься інша повітряна маса, із південного заходу Європи - суттєве потепління та помірні або й сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу», - зазначає Наталка Діденко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую