ye-logo.v1.2

Наслідки «крижаного» дощу: на слизьких вулицях травмувалися десятки хмельничан

Суспільство 1313
Напередодні вулиці міста перетворилися на ковзанку
Напередодні вулиці міста перетворилися на ковзанку. Фото: автора

Учора травмованих було вдвічі більше, ніж зазвичай.

Учорашній крижаний дощ та невеликий «мінус» перетворив вулиці на ковзанки. Дороги були настільки слизькими, що в області навіть ввели обмеження руху для деяких транспортних засобів. А в обласному центрі через ожеледицю кількість людей, які травмувалися на вулицях, зросла вдвічі, порівняно з попередніми днями. Про це сайту «Є» розповів Руслан Колесніков, завідувач міського травмпункту.

«З 92 людей, які вчора звернулися до травмпункту, тоді як зазвичай близько 50-ти. 72 з них травмувалися на вулиці. 34 людини отримали переломи верхніх та нижніх кінцівок. Серед травмованих – переважно люди старшого віку. Люди почали звертатися до нас вже з 8-ї ранку – щойно вийшли на вулицю і потрапили на «ковзанку», - розповідає травматолог.

«Пік» вуличних травм припав на першу половину дня. А вже після 15-ї години, коли ожеледиця подекуди зійшла, травмованих стало менше.

Аби вберегтися від травмування Руслан Колесніков радить одягати зручне взуття на підошві, яка не ковзає, остерігатися спусків та пересуватися обережно, обираючи розчищені та посипані сольовою сумішшю доріжки чи тротуари. Літнім людям ожеледь радить взагалі пересидіти вдома, щоб не наражати себе на зайву небезпеку.

Аби вберегтися від травмування одягайте зручне взуття на підошві, яка не ковзає. Фото: dsns.gov.ua

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую