ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі школярі передали бійцям на Схід новорічні подарунки

Суспільство 1137
Коробки прикрасили малюнками та написами
Коробки прикрасили малюнками та написами. Фото: з фейсбуку

Гостинці, листи та іграшки, зроблені своїми руками, передали волонтерами.

У Хмельницькому вихованці Палацу творчості дітей та юнацтва підготували гостинці військовим, які перебувають на Сході України. У рамках акції «Дякую, солдате!» юні хмельничани зібрали власноруч виготовлені новорічні іграшки, солодощі та написали листи і привітальні листівки українським захисникам.

Як розповідає керівниця пресклубу «Юний журналіст» Ольга Валькова, подібні ініціативи з дітьми проводять регулярно. Протягом року намагаються по чотири-п’ять разів організовувати передачі військовим. Таким чином хочуть підняти настрій та зробити приємність бійцям, які захищають Україну.

«Ми звертаємося до волонтера Олександра Бауріна. Він на наші прохання приїхати і забрати те, що ми підготували, ніколи не відмовляє. Недавно ми передавали посилки на Схід хлопцям і, як з’ясувалося, дівчатам. Але вирішили, що до Нового року обов’язково маємо передати солдатам подарунки, - говорить пані Ольга. – Знаємо, що їх це дуже тішить. Саша, коли приїжджає звідти, завжди розповідає, що хлопці на Сході у першу чергу запитують про дитячі малюнки, дитячі іграшки. Їм це все нагадує рідний дім, своїх дітей. Тому ми стараємося обов’язково це все робити».

Янголята з повітряного пластиліну, бики з фетру – символи 2021 року, пірат Степан та інші м’які іграшки виготовили вихованці ради гуртківців Палацу творчості разом із пресклубом «Юний журналіст». Долучилися до роботи й керівники кількох гуртків. Крім іграшок, зібрали солдатам й фрукти, печиво, солодощі та домашні консерви.

«Діти приносили те, що хотіли. Ми раніше збирали дуже великі коробки, які передавали на Схід. Пам’ятаю, відрами мед був, овочі клали у мішки. Приносили харчі і діти, і дорослі. Тоді Сашко приїжджав і казав, що харчування там не дуже гарне. А зараз знаємо, що харчують наших солдат нормально, тому ми передаємо гостинці і ті речі, які могли б підняти їм настрій, щоб більше позитиву було, - додає Ольга Валькова. – Хоча, коли ми отримали фотографії з минулого разу, вони на них настільки позитивні, що в нас таких людей, особливо в громадському транспорті, не побачиш».

Коробки із гостинцями поїхали на Схід України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую