ye-logo.v1.2

У Славуті продовжують облаштовувати ірландський сад за гороскопом друїдів

Суспільство 1179
Ірландський сад хочуть перетворити на туристичну візитівку міста
Ірландський сад хочуть перетворити на туристичну візитівку міста. Фото: з сайту Славутського МВК

Проводять благоустрій території.

У Славуті неподалік міського Палацу культури ще навесні 2019 заклали ірландський сад. Ініціаторами створення такого незвичного насадження стали працівники Славутського лісового господарства. Саме вони виклали цю ідею у проєкті «Громадського бюджету» та отримали підтримку славутчан.

Тепер, як повідомляють у пресслужбі Славутського виконавчого комітету, роботи із облаштування ірландського саду продовжуються. Нещодавно комунальники уклали бруківку на його території.

Цікаво, що створений сад згідно з гороскопом друїдів. Це своєрідна колонада дерев у рунічному колі з 22 порід дерев. У цьому гороскопі є певні рослини, які відповідають тій чи іншій даті народження людини, тобто конкретним відрізкам часу. Власне, 18 порід символізують народження, а 4 - є символами весняного й осіннього рівнодення та літнього і зимового сонцестояння. Відтак кожен відвідувач ірландського саду може тут знайти «своє» дерево та зарядитись від нього позитивною енергетикою.

Раніше ініціатори закладення саду зазначали сайту «Є», що рослини шукали по всій Україні, адже серед них є багато незвичних для нашої місцевості. Наприклад, інжир чи кипарисовик.

Кожна рослина відповідає датам народження та астрономічним подіям.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую