ye-logo.v1.2
16 Липня, 2020

У Славуті посадили ірландський сад за гороскопом друїдів

Суспільство 2670
Ірландський сад хочуть перетворити на туристичну візитівку міста
Ірландський сад хочуть перетворити на туристичну візитівку міста. Фото: slavuta-mvk.gov.ua

Кожна рослина відповідає датам народження та астрономічним подіям.

У Славуті неподалік міського Палацу культури заклали ірландський сад. Ініціаторами створення такого незвичного для нашого краю насадження стали працівники Славутського лісового господарства. Минулого року вони виклали цю ідею у проекті «Громадського бюджету» та отримали підтримку славутчан.

«Ідею закладення ірландського саду в місті подав працівник лісгоспу Віктор Гавура. Ми її підтримали та виклали своє бачення у проекті й наразі втілюємо його в життя. Сподіваємося, що цей сад стане чудовим місцем для відпочинку, де поєднуватимуться природа та людина», - каже співавтор проекту депутат міської ради Микола Караван.

Наразі рослини уже висаджені. Цікаво, що створений сад згідно з гороскопом друїдів. Це своєрідна колонада дерев у рунічному колі з 22 порід дерев. За словами Миколи Каравана, у цьому гороскопі є певні рослини, які відповідають тій чи іншій даті народження людини, тобто конкретним відрізкам часу. Власне, 18 порід символізують народження, а 4 - є символами весняного й осіннього рівнодення та літнього і зимового сонцестояння. Відтак кожен відвідувач ірландського саду може тут знайти «своє» дерево та зарядитись від нього позитивною енергетикою.

Ініціатори закладення саду зазначають, що рослини шукали по всій Україні, адже серед них є багато незвичних для нашої місцевості. Наприклад, інжир чи кипарисовик.

«В подальшому територію облаштуємо, встановимо відповідні таблички з назвами дерев та інформацією, про символи, пов’язані з ними. Плануємо зробити освітлення та, можливо, встановимо фігуру друїда. Хочемо, щоб сад став справжньою туристичною візитівкою Славути, адже таких немає в області, а можливо і в усій Україні», - каже Микола Караван.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую