ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Для сільських амбулаторій передали автомобілі вартістю понад 13 мільйонів гривень

Суспільство 1043
Сільські амбулаторії Хмельниччини поповнилися автомобілями
Сільські амбулаторії Хмельниччини поповнилися автомобілями. Фото: автора

Загальна кількість траспортних засобів – 29.

Сьогодні, 30 грудня, на головній площі Хмельницького ключі від новеньких «Renault DUSTER» передали керівникам сільських амбулаторій області. 29 транспортних засобів придбали за кошти із держсубвенції. Загалом йдеться про 13,5 мільйона гривень.

«Коштом субвенції для Хмельницької області у 2019 році було введено в експлуатацію 12 амбулаторій загальної практики сімейних медицини. А у 2020 було продовжено реалізацію будівництва 30  таких медзакладів», - зазначив голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій.

Директор комунального некомерційного підприємства Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району Леонід Коцюба розповідає, що для медзакладу, який він очолює, новий транспорт надзвичайно необхідний.

«З автопарком у нас загалом справи не дуже добре, тому що старі автомобілі потребують ремонту, зношуються. Минулого року ми отримали три нові автівки для потреб амбулаторії, а ще один купили за власні зроблені кошти. Але і цей «Renault DUSTER» дуже на часі», - каже Леонід Григорович.

Ключі від автівок вручали на Майдані Незалежності
Автівки поїдуть у сільські амбулаторії
Автомобілі із запасними колесами

Додає, що амбулаторія  обслуговувала 40 тисяч населення у 55 населених пунктах. Тому автомобілі ще більше наближають медичні послуги для мешканців сіл.  

Загалом у 2018-2019 роках за кошти субвенції було придбано 63 одиниці службового медичного транспорту для 30 новопобудованих та 33 діючих амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Оснащено 43 медзаклади комплектами телемедичного обладнання.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую