ye-logo.v1.2

Новий санітарний регламент: хто з учнів потребує підвезення до школи

Суспільство 2216
Цього року планується придбати ще 13 автобусів, що дозволить розширити маршрути, за якими підвозять дітей до навчальних закладів
Цього року планується придбати ще 13 автобусів, що дозволить розширити маршрути, за якими підвозять дітей до навчальних закладів. Фото: ілюстративне suspilne.media

Раніше відстань, на якій потрібно було забезпечувати підвезення учнів, становила 3 кілометри.

З 1 січня набрав чинності новий санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти. Одним з пунктів передбачено, що учні, які проживають на відстані понад 2 кілометрів від закладу освіти, мають забезпечуватися транспортом для підвезення до школи. Як розповіла сьогодні на брифінгу в Хмельницькій облдержадміністрації Тетяна Дупляк, заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА, це дещо ускладнить розробку маршрутів, які вже були затверджені в закладах освіти.

«Дійсно, ця норма санітарного регламенту дещо змінена, пояснює Тетяна Дупляк. - Якщо раніше відстань, на якій потрібно було забезпечувати підвезення учнів, становила 3 кілометри, то сьогодні вона зменшена до 2-х кілометрів».

Також вона зазначила, що наразі в області є 443 шкільних автобуси, 402 задіяні систематично в підвезенні, декілька резервних, а решта - таких, яким підвезення учнів вже не здійснюють через стан технічної непридатності. За кошти державної субвенції за останній час було придбано 48 автобусів, які розподілені між громадами, котрі їх потребували.

«Цього року планується придбати ще 13 автобусів, що дозволить розширити маршрути, за якими підвозять дітей до навчальних закладів, - каже Тетяна Дупляк. – Наразі таких маршрутів в області 664, які охоплюють понад тисячу населених пунктів та здійснюють підвезення до 284-х закладів освіти. Загалом, підвезення наразі організоване для понад 16-ти тисяч учнів та двох з половиною тисяч працівників закладів освіти.

«Там, де неможливо організувати перевезення чи не вистачає транспорту – укладаються угоди з перевізниками і таким чином забезпечують підвезення дітей до навчальних закладів. За виключенням періодів, пов’язаних з погодніми умовами, проблем з підвезенням дітей не виникало», - каже Тетяна Дупляк.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую