ye-logo.v1.2

Як працюватимуть школи Хмельницької громади після локдауну

Суспільство 3364
Школи Хмельницького з понеділка працюють у звичному режимі
Школи Хмельницького з понеділка працюють у звичному режимі. Фото: ілюстративне з архіву

Хмельницькі школярі повертаються за парти.

З 25 січня втрачають силу посилені карантинні заходи, які були запроваджені з 8 січня в Україні. Під час локдауну школи Хмельницької громади працювали дистанційно, проте вже з понеділка школярі повертаються до звичного навчання.

«Нарешті завершує дію локдаун, який торкнувся також роботи закладів освіти і з понеділка навчальні заклади Хмельницької громади приступають до роботи, - повідоимв заступник міського голови Роман Примуш. - Але маємо пам’ятати, що завершення локдауну не означає завершення карантинних обмежень. Тому в школах залишаються обов’язковими протиепідемічні заходи, затверджені розпорядженнями головного санітарного лікаря країни».

У МОН нагадали, з 25 січня в закладах освіти залишається обов’язковою низка протиепідемічних заходів. Згідно із постановою Кабінету Міністрів забороняється:

  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

Також за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти можуть продовжити навчання у змішаному або очному режимі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую