ye-logo.v1.2

Власницю славутського кафе оштрафували за порушення карантину

Суспільство 725
Підприємиця пояснила, що двері кафе «заблокувалися», тому відвідувачі вчасно не могли вийти з нього
Підприємиця пояснила, що двері кафе «заблокувалися», тому відвідувачі вчасно не могли вийти з нього. Фото: ілюстративне pixabay.com

Підприємець не припинила роботу закладу після 22-ї години.

Нещодавно Славутський міськрайонний суд визнав місцеву жительку винною у порушенні правил карантину. Через те, що підприємець вчасно не припинила роботу свого кафе, на неї наклали 34 тисячі гривень штрафу. Про це свідчить постанова винесена 20 січня.

За її тестом, працівники поліції зафіксували правопорушення 12 грудня минулого року. Близько 22:50 вони виявили, що один зі закладів громадського харчування на вулиці Одухи, що у Славуті, продовжує обслуговувати відвідувачів після 22-ї години.

На думку правоохоронців, таким чином власниця кафе порушила вимоги урядової постанови. Тому на жінку склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Під час розгляду справи підприємець визнала свою провину. Вона пояснила, що після 22-ї години двері кафе «заблокувалися, тому відвідувачі не могли вийти до 22:00».

Як наслідок Славутський міськрайонний суд постановив накласти на власницю закладу громадського харчування 34 тисячі гривень штрафу. Також вона має сплатити 454 гривні судового збору.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже на неї можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Кінець локдауну: які карантинні обмеження діятимуть в Україні з 25 січня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую