ye-logo.v1.2

Старосту сіл Новоушицької громади оштрафували за порушення умов самоізоляції

Суспільство 1020
Попри підтверджений діагноз COVID-19, самовільно полишив місце обсервації
Попри підтверджений діагноз COVID-19, самовільно полишив місце обсервації. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловік пояснив, що неправильно порахував дні самоізоляції та вийшов на роботу.

Днями Новоушицький районний суд визнав місцевого жителя винним у порушенні правил карантину й наклав на нього штраф. Причиною стало самовільне залишення місця обсервації хворим на коронавірус. Про це свідчить постанова, винесена 28 січня.

За її текстом, до адміністративної відповідальності притягнули посадовця. Чоловік працює старостою сіл Вахнівці та Губарів, які входять до складу Новоушицької селищної громади. На офіційному сайті цієї громади вказано, що цим посадовцем є Лапчук Сергій Володимирович.

Працівники поліції встановили, що о дев’ятій ранку 16 січня чоловік мав діагноз COVID-19 і підпадав під самоізоляцію. Попри це він самовільно покинув місце обсервації.

Дії старости правоохоронці розцінили як порушення відповідної постанови Кабміну. Тому на нього склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Під час розгляду справи Сергій Лапчук визнав свою провину. Також він пояснив, що неправильно порахував дні самоізоляції. Як наслідок, помилився лише на один день і вийшов на роботу. Однак він ні з ким не спілкувався.

Таким чином Новоушицький районний суд визнав старосту сіл Вахнівці та Губарів винним у порушенні умов самоізоляції. Орган правосуддя постановив накласти на посадовця 17 тисяч гривень штрафу та сягнути з нього 450 гривень судового збору.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже на неї можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Продала шкарпетки під час локдану: у Полонному судили підприємицю

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую