ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на березень: яким буде початок весни

Суспільство 1459

Упродовж місяць прогнозують опади.

Перший місяць весни розпочнеться із незначного потепління. Упродовж березня дні в основному будуть із «плюсовою» температурою, а нічні «мінуси» нагадуватимуть, що зима ще не зовсім готова відступати.

«Березень почнеться із сонячної погоди. Однак далі можливе похолодання. В середньому температура повітря сягатиме +5...+8 градусів.Погода в березні буде в межах кліматичної норми», - розповів синоптик Владислав Білик «24 каналу».

Температура повітря не буде відхилятись від норми більше ніж на 1 градус. Місячна кількість опадів також буде в межах норми, тобто «не відходитиме" більше ніж на 25%.

«Раніше весняні місяці були теплішими за кліматичну норму. Тому цьогорічний березень буде холоднішим, ніж попередніх років», - пише «24 канал».

Синоптик Леонід Горбань зазначив, що в березні можуть бути невеликі морози. Зокрема, протягом перших 10 днів місяця. Максимальна температура сягатиме близько +8 градусів.

«В Україні початок весни в 2021 році буде морозним, температура повітря може опускатися до -7. Перші сім днів березня очікується мінусова температура: 1 і 2 березня буде близько 0, а з 3 по 7 березня - до -5...-7»,- зазначив Леонід Горбань для «Уніан».

За даними сайту Гісметео, у перші декілька днів березня стовпчик термометра вдень показуватиме +4 +6, вночі +1. Ближче до 6 та 7 березня денна температура повітря знизиться до +2, а нічна до -4. Подекуди можливий сніг у ці дні. Із 9 березня на мешканців області очікує хвиля дощів, яка триватиме до 13 березня. Хоча дні будуть вогкими, але стовпчик термометра показуватиме вдень +5 +6.  Із середини місяця денна температура повітря підніметься ще на декілька днів, але часом накрапатиме дощ. Друга половина березня також із дощами, а стовпчик термометра в середньому показуватиме +7 +8. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую