ye-logo.v1.2

Хмельничани можуть запропонувати проєкт, який реалізують за кошти громади

Суспільство 778
Учасникам потрібно детально описати проєкт, його реалізацію, а також фінансову частину
Учасникам потрібно детально описати проєкт, його реалізацію, а також фінансову частину. Фото: pixabay.com

Стартує грантова програма «Громадські ініціативи»

Від 1 березня до 1 квітня прийматимуться заявки на отримання грантів за програмою «Громадські ініціативи». Як повідомляють у Хмельницький міській раді, подати власні ідеї можна як у паперовому, так і електронному варіанті.

«Пріоритетним напрямом реалізації програми «Громадські ініціативи» Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки у 2021 році визначено «Креативна громада», фінансуватимуться мікропроєкти, які відрізнятимуться новизною, творчим підходом та інноваційністю», - йдеться у повідомленні.

Подати свої проєкти можуть  громадські організації та інші неприбуткові організації, за винятком політичних партій та бюджетних установ.  Фінансовий обсяг проєкту має не перевищувати 200 тисяч гривень. Перелік мікропроєктів-переможців програми та розмір їх фінансової підтримки на умовах співфінансування затверджується рішенням виконавчого комітету міської ради.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться з 1 березня до 1 квітня 2021 року в електронному (khm.rada.economy@gmail.com) та паперовому вигляді.

Реєстрація мікропроєктів, що беруть участь у конкурсі, здійснюється управлінням економіки Хмельницької міської ради за адресою: вулиця Гагаріна, 3, кабінет 115, тел.: 76 21 12. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую