ye-logo.v1.2

У Хмельницькому студент зірвав прапор УПА: його дії розцінили як дрібне хуліганство

Суспільство 2528
Хуліган зірвав стяг УПА, який висів поблизу кінотеатру імені Тараса Шевченка
Хуліган зірвав стяг УПА, який висів поблизу кінотеатру імені Тараса Шевченка. Фото: ілюстративний з архіву редакції

Йому доведеться сплатити штраф менший за судовий збір.

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд оштрафував студента, який вночі на вулиці Проскурівській зірвав червоно-чорний стяг Української повстанської армії. Про це свідчить постанова органу правосуддя, винесена 23 лютого.

За її текстом, до адміністративної відповідальності притягнули студента першого курсу. Він здобуває освіту в одному з вищих навчальних закладів Львова. Однак, чи він є жителем Хмельницького, в електронному варіанті постанови не зазначено.

«Близько другої години ночі 4 лютого поблизу кінотеатру імені Тараса Шевченка обвинувачений з хуліганських мотивів зірвав червоно-чорний прапор УПА. Таким чином він порушив громадський порядок і спокій громадян», — зазначено у постанові.

За такі дії на нього правоохоронці склали протокол за 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Дрібне хуліганство).

Під час розгляду справи правопорушник визнав свою провину. Однак у постанові не вказані його пояснення щодо можливих мотивів цього вчинку.

Таким чином Хмельницький міськрайонний суд постановив накласти на нього 51 гривню штрафу, а також стягнути з нього 454 гривні судового збору. Наразі ця постанова не набрала остаточної законної сили, адже на неї можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати її винесення.

Нагадаємо, 11 квітня 2018 року Хмельницька міська рада затвердила перелік дат, коли на вулицях міста поряд з Державним Прапором України потрібно підіймати червоно-чорний стяг.

До теми: За пошкодження пам’ятника Бандері у Львові затримали хлопців з Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую