ye-logo.v1.2

Реформа поліції: на Хмельниччині понизили майже сотню керівних посад

Суспільство 1442
У поліції відбулися зміни не лише у структурі,  а й кадрових питаннях
У поліції відбулися зміни не лише у структурі, а й кадрових питаннях. Фото: автора

Загалом перепризначили дві тисяч поліцейських.

Через реформування у поліції області відбулось перепризначення особового складу. Як розповідає начальник управління кадрового забезпечення ГУНП у Хмельницькій області Ігор Лисий, нікого не скорочували, однак відбулась оптимізація відповідно до напрямків діяльності за підрозділами.

«Процес перепризначення особового складу проведено відповідно до Закону України. Близько 90 посад керівників середньої ланки понижено у займаних посадах. Їх перевели у розряд  інспекторського складу. Частина  керівників в інтересах служби, за згодою, самі пішли на посади з меншим обсягом роботи й залишаються  служити у тих підрозділах, де вони працювали», - зазначає Ігор Васильович.

Загалом перепризначили близько  2 тисяч осіб. Всі процедуру цю пройшли, лише 5 осіб  прийняли рішення звільнитися, три з них пішли, бо мали вислугу років. Начальник кадрового забезпечення каже, були колеги, яким довелося міняти місце проживання. Тим, хто відмовився від переїзду, дали можливість обрати посади за місцем свого проживання. 

«Напрацьовуємо практику організації роботи за новою структурою, бо є певні особливості. Так, відбулися зміни і щодо діяльності підрозділів аналітичного забезпечення, кадрових, оперативних і слідчих підрозділів, підрозділів дізнання. Це питання часу і ми помалу увійдем в ритм. Як показала практика,  збоїв у роботі немає, забезпечується виконання завдань», - запевняє Ігор Васильович.

За його словами, всі керівники, починаючи з начальників управлінь і закінчуючи начальниками відділів поліцейської діяльності, відділень поліції пройшли п'ятиденні збори на базі Нацполіції України у столиці. Кожен керівник проходив співбесіди з керівниками департаментів за напрямками спрямування галузевих служб. Потім, у разі позитивного висновку,  до ГУНП області  надходило повідомлення з рекомендацією про призначення. Усі поліцейські Хмельниччини, які проходили ці навчання, отримали рекомендації.

 Читайте також: Нові управління, відділи, відділення та сектори: як реформували поліцію на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую